HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Navy Mission - námořní bojové mise. (free hra)

Navy Mission - námořní bojové mise.Navy Mission - námořní bojové mise.Navy Mission - námořní bojové mise.Navy Mission - námořní bojové mise.

Dnešní hra je téměř dokonalým simulátorem námořních bitev, která vám všem, kteří máte tento žánr akčních her, přinese rozhodně uspokojení. Námořní bitvy, především pak jejich simulátory, přestože jsou tak hráčskou veřejností tolik oblíbeny, nejsou však v oblasti freeware tak docela běžnou herní tématikou a je jich skutečně velice poskrovnu. O to více tudíž, pokud na nějaký takový simulátor „narazím“, nedá mi to, abych se s vámi o něj nepodělila. „Navy Mission“ patří mezi hry, které do světa vypustil plodný a vysoce kvalitní japonský autor D. Ikushima, který vám, pokud jste permanentními návštěvníky našich stránek, vám rozhodně nebude neznámým pojmem. Čeká na vás celkem dvacet tři překrásných bojových misí, v nichž se dnes budete na širém moři bránit ve vašem křižníku útokům všech typů vašich nepřátel.

Statut: freeware

Typ: simulátory

Velikost: 1786 KB

Výrobce: D. Ikushima  Web

Zobrazení celkem: 6560

Zobrazení tento měsíc: 5050

Hodnocení oblíbenosti (1001x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Stát se námořníkem a k tomu ještě na bitevním křižníku, to je jistě dobrodružství, které si přece nenecháte jen tak ujít. Navíc nebudete jen řadovým námořníkem, drhnoucím podlahu, ale váš úkol je velice zodpovědný a též náročný. Jako obsluha palubního děla na lodi budete muset chránit vaši mateřskou loď před útoky nepřátelských ponorek, vystřelujících na vás rakety, ale vašimi hlavními nepřáteli budou na vás nalétávající nepřátelské bitevní stíhačky, které útočí ze všech stran a to velice razantními raketami. Vaše dělo má sice dostatek munice, přesto mu ale chvíli trvá, než se zásobník nábojů opět doplní, což může být v kritických okamžicích velice nepříjemné. Každý zásah nepřátel oslabuje životnost vaší lodi, jejíž ukazatel je vlevo dole na hrací ploše, vydržte tedy co nejdéle.

Širé plochy nekonečných oceánů skrývají pro vojenské námořnictvo všemožné nástrahy a není divu, že mariňáci se těší v armádě velikému a upřímnému obdivu a uznání. Loď není automobil, který by se dal lehce ovládat, nějaké rychlé obraty a zatáčky s lodí provádět nelze, přičemž ani rychlost její pohybu lze oproti jiným dopravním prostředků přirovnat spíše k pohybu šneka. Takže si tedy vyzkoušejte na vlastní kůži, jaké to je a o co běží, když se takový osamocený a na první pohled nesmírně neohrabaný válečný křižník ocitne v nepřátelském obklíčení. Budete ovládat všechny druhy palebných zbraní na vašem křižníku a bude jen záležet jen na vás,jestli dokážete prudké útoky nepřátel odrážet, nebo budete jimi potopeni.

Po ukončení každé mise je vám uložena statistika nejlepších vámi dosažených časů, takže i po kompletním dohrání celé hry máte neustále co vylepšovat. Každá z těchto kampaní je zcela jinak ztvárněná a liší se podle typů nepřátelských jednotek, přičemž v některých na vás útočí stíhačky, někdy se tyto spojí dohromady s bombardéry, útočit na vás mohou i rychlé bojové čluny, napadnou vás pod hladinou ponorky, setkáte se i s raketovými loďmi. Mohou se také objevit i nepřátelské křižníky, velice podobné tomu vašemu a všechny tyto typy lodí se budou snažit váš křižník potopit.

K útoku a bránění potom máte celkem několik druhů, zcela razantních zbraní, patří sem rychlopalný kulomet, klasická děla i raketomety. Je samozřejmé, že na každý nepřátelský druh útočníka platí nejvíce příslušná vaše zbraň, no to si už ale vyzkoušejte sami. Všechny vaše zbraně mají takřka omezený počet munice, daný kapacitou vašich zásobníků. Pokud tedy palbou některý zásobník zcela vyprázdníte, budete muset chvíli počkat, než se tento znovu naplní novou municí.

Grafická stránka hry je skutečně na dobré úrovni, bez jakýchkoliv potíží již na dálku rozpoznáte, který typ nepřátel se na vás chystá právě zaútočit. V boji vás bude doprovázet vhodně zvolená svižná hudba, takže na závěr musím konstatovat, že „Navy Mission“ je skutečně hodně vydařená námořní bitevní simulace, zasluhující si rozhodně vaší pozornosti.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)