HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka. (free hra)

UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka.UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka.UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka.UFO Alien Invasion - krutá vemírná válka.

Píše se rok 2084 a v tomto neblahém roce dostaly události dlouho očekávaný spád, jednotlivé národa a státy světa počaly vést mezi sebou vyhlazovací válku. Tento jinak zcela nesmyslný válečný konflikt si vyžádal na všech bojujících stranách obrovské ztráty na životech vojáků, ale i civilního obyvatelstva, taktéž vzniklé materiální škody se pohybovaly doslova v astronomických částkách. Jakmile mezi sebou válčící strany zjistily, že jejich vyhlazovací válka nikam nevede a že je naprosto zbytečná, útoky byly zastaveny a lidstvo se konečně znovu sjednotilo. Stalo se tak skutečně „za pět minut dvanáct“, neboť se objevil nový, lidstvu společný nepřítel a to vesmírná organizace, nazývající se EARTH, která se rozhodla naši „modrou planetu“ totálně zlikvidovat. Armády tudíž oprášily zbraně a daly se tak do boje se společným nepřítelem.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 386155 KB

Výrobce: UFOAI Team  Web

Zobrazení celkem: 9117

Zobrazení tento měsíc: 6633


Hodnocení oblíbenosti (1249x):

0%   25%   50%   75%   100%  
60%

UFO Alien Invasion je tedy taktická strategická hra, kráčející ve šlépějích starých, dobrých a tradičních X-COM počítačových her. Hra kombinuje armádní a vojenský realismus s naprosto tvrdou sci-fiction v návaznosti na agresivní útok vesmírných vetřelců. Velice přesně a promyšleně vypracovaný herní systém vám dává obrovské možnosti, jak disponovat vaší armádou. Budete tudíž muset provádět i průzkumnickou činnost, abyste zjistili nekalé záměry a plány vašich protivníků, také je vám umožněno vylepšovat a kombinovat vlastní zbraně, které můžete kupodivu používat i proti vlastním spojencům, což vám ale nedoporučuji. Výjimkou je, pokud budete hrát multiplayer, tam máte dovoleno vše.

Hra má skutečně vysoký, téměř obrovský stahovací objem, ale pokud ji stáhnete a pustíte se do hraní, budete rozhodně překvapeni tím, kolik herních možností a různých takřka bezpočetných herních variant vám nabídne. Není to hra, která by se dala odehrát za několik minut, ale budete moci hrát stále znovu a znovu desítky hodin a to zdaleka nevyčerpáte všechny nabídky a možnosti hry. Navíc má hra dva herní režimy, tak zvaný „geoscape“ mód a „taktický mód“, které se od sebe podstatně liší. V prvně jmenovaném módu jde především o strategii a budování základního managementu, kdy řídíte finance, budujete základny, pluky vojáků a formujete letecké roje. Jde o velice různorodou budovatelskou činnost, přičemž omezeni ve vaší tvůrčí fantazii jste pouze finančními prostředky, které momentálně vlastníte.

V taktickém módu přebíráte velení nad vaším týmem, budete tedy velet vašim jednotkám, pohybovat se ale budete v hodně nebezpečném prostředí, kde často na vás, ale i na vaše podřízené vojáky, číhá téměř na každém kroku smrt. Každý člen vašeho zásahového týmu má v daném kole předepsaný určitý počet kroků, které lze využít k pohybu, častěji však v boji. Po ukončení každého kola, tedy chcete-li mise, přijdou na řadu vetřelci. Po skončení této mise se znovu navracíte na vaši vojenskou základnu, kde lze provádět opravu poškozené vojenské techniky a doplnit i počet vojáků za ty, kteří v předcházejících urputných padli a tak se připravíte na nové souboje.

Po stránce grafické je nutné nazvat opravdovou „perlou“ v oblasti freeware, samotné provedení v 3D grafice, tedy trojrozměrné, staví hru na nejvyšší stupeň pomyslného herního žebříčku podobných her. Totéž se potom týká i herního ozvučení a to jak doprovodné hudby, tak i vynikajících, skutečně realisticky znějících zvukových efektů. Tento titul skutečně navíc disponuje přímo skvělou, až téměř dokonalou hratelností, herním zpracováním a přináší vám neuvěřitelně velikou porci skvělé a dlouhé zábavy. Pokud jste tedy milovníci tahových strategií, lépe jste si už vybrat nemohli.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)