HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Fly Trap - past na mušku. (free hra)

Fly Trap - past na mušku.Fly Trap - past na mušku.Fly Trap - past na mušku.Fly Trap - past na mušku.

Byla jednou jedna malá muška a ta měla úplně obyčejný život, jak většinou malé mušky mají. Až jednoho dne se stala věc, která ji změnila život jednou provždy. Na pláži u vody, kde prožila svůj celý dosavadní život, se z ničeho nic objevila taková podivná zelená věc. Zelená placatá láhev, plná zvláštní zlatavé lihoviny, kterou naši nebohou mušku zcela učarovala hned na první pohled. Avšak jak už tomu v podobných případech bývá, přiblížení k této lákavé láhvi bylo pro mušku smrtelným nebezpečím. Navíc není sama, kdo kolem této lákavé tekutiny poletuje, velice nepříjemná vosa se ji snaží ubodat. Tak nějak tudíž začíná příběh dnešní hry, jejíž autoři se zúčastnili soutěže Becher Game 2007, která by ale neměla být hodnocena. Pokud nevíte proč, potom vězte, že pití alkoholu nepropaguje, ale doslova potírá.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 8870 KB

Vrobce: Cybergames  Web

Zobrazen celkem: 6821

Zobrazen tento msc: 5896

Hodnocen oblbenosti (1863x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Letová past, tak nějak by šel přeložit do našeho mateřského jazyka název této skutečně vydařené hry. Nevím, zda při tvorbě této hry zvítězila u autorů recese, nebo jen mimoděk trefili „kozla“, ale soutěž Becherovka Game má vždy jediný cíl, prosazovat Becherovku jako elixír lásky, uzdravující nápoj, nebo dokonce nápoj dennodenní konzumace za účelem prožití blaha. Téma této hry však asi nechtěně přímo dokazuje že alkohol, i když se tvrdí, že jeho pití „neškodí v jakémkoliv množství za předpokladu, že je podáván v malých dávkách“, naopak rozhodně škodí, jako příklad může sloužit hlavní hrdina dnešní hry, jímž je malá muška. Povedete tedy malou nebohou mušku po celém hracím poli a musíte sbírat stále se nově objevující žluté kuličky, za což získáváte body k dobru.

V tomto bohulibém počínání vám ale brání dvě skutečnosti, pokud necháte mušku přiblížit se k hrdlu láhve s Becherovkou, potom vaše moucha ztrácí podstatný díl zdraví, stejně tak se stane, pokud se srazí s za ní poletující vosou, oběma nebezpečným faktorům je tudíž třeba nutně se vyhýbat. Občas se sice objeví na hrací ploše i bonus, pokud jej muškou seberete, zdraví jí doplníte. Na to však příliš nespoléhejte, mohli byste na to doplatit a vaše muška by natáhla „paprče“ dříve, než byste ji dotlačili do dalšího kola.

Pokud se týká obtížnosti hry, je v mezích přijatelnosti, její hratelnost je dobrá a zařadila se doprostřed průměru, nakonec obsadila šesté místo z dvanácti do soutěže přihlášených her ve své kategorii (takže jsem vás výše pěkně vyvedla aprílem). Čeká na vás dokonce šestnáct velice hezky graficky zpracovaných kol, vybrat si můžete hraní ze tří nabídnutých herních módů.

Vřele pak doporučuji začít tím prvým, tj. příběhovým, kdy po sebrání předem stanoveného počtu žlutých kuliček, se přesunete do dalšího kola. V dalších dvou zmíněných módech potom hrajete kola podle vlastního výběru a buďto hrajete „na výdrž“, tj. na čas, nebo se snažíte získat co největší počet bodů, vše si můžete zapsat do celkové výsledkové tabulky pod vaším jménem, či alias.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)