HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ski Challenge 2008 – závody na lyžích. (free hra)

Ski Challenge 2008 – závody na lyžích.Ski Challenge 2008 – závody na lyžích.Ski Challenge 2008 – závody na lyžích.Ski Challenge 2008 – závody na lyžích.

Ačkoliv je na horách lyžařská sezona v plném proudu, v nížinách je sněhu opravdu poskrovnu. Právě proto můžeme být rádi, že k nám přichází už čtvrtý ročník oblíbeného titulu Ski Challenge s číslovkou 2008 od rakouského týmu Greentube. Hra je stejně jako její dřívější ročníky (kromě toho prvního) orientovaná hlavně pro online hraní. Budete během kvalifikace a oficiálního závodu muset být připojeni k internetu, aby se vám mohli na server ukládat výsledky a pokud vám nebude stačit jen offline trénink, tak se do toho bez stálého připojení raději nepouštějte. K dispozici budete mít pět velmi pěkně vymodelovaných sjezdových tratí, které vám budou zpřístupňovány postupně během sezóny při závodech světového poháru, což je opravdu zajímavý nápad. Je zde i možnost si různě „vytunit“ své lyže pro úspěšnější jízdu.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 37750 KB

Výrobce: Greentube  Web

Zobrazení celkem: 6519

Zobrazení tento měsíc: 4744


Hodnocení oblíbenosti (1060x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nebudeme tedy chodit kolem horké kaše, nazujeme přeskáče a dupneme na vázání! Abyste mohli hrát kromě tréninku další dva módy, budete si muset vytvořit účet v nastavení v položce profily, což vám kromě oficiálního závodění také umožní upravit si (po vizuální stránce) svého lyžaře. Před každou jízdou se vám také naskytne možnost upravit si své lyže. Na výběr budete mít tři přednastavené kombinace (začátečnickou, normální a extrémní), ale můžete si lyže upravit i podle svého.

Kamera je standartně nastavena na pohled třetí osoby, ale můžete si ji nastavit z pohledu vlastních očí, který mi však moc nevyhovoval. V tomto ročníku se podíváme na tratě v Grödenu, Bormia, Wengenu, Kitzbühelu a Val d'Isere. A jak jsem se již zmiňoval, otevírají se během sezony, přičemž v současné době je možné se projet již na třech. Můžete si také u každého svahu nastavit počasí a to proměnlivo, sněhovou vánici a mráz, z niž má každá něco do sebe.

Na hře vás asi jako první zaujme 3D grafické zpracování, které na freeware scéně nemá obdoby. Rovněž stojí za zmínku realistické animace a vymodelování lyžařů. Snad jediné co se dá Ski Challenge 08 vytknout je fyzikální model. Když totiž během jízdy narazíte, tak vám sice realisticky upadnou lyže i hůlky, ale postavička lyžaře se podivně kroutí, jako když hodíte gumového panáka na sklo.

Zvukové efekty a soundtrack jsou opravdu výjimeční. Kromě realistických zvuků si můžete vychutnat pěkný hudební doprovod. Ski challenge 2008 hned v několika směrech převyšuje své komerční kolegy. Od minulého dílu je o poznání méně reklam, ale pořád jich je tu dost. Pokud rádi lyžujete, nebo jste fanda této série určitě tuto hru vyzkoušejte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)