HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Dědic moci - vydařená textovka. (free hra)

Dědic moci - vydařená textovka.Dědic moci - vydařená textovka.Dědic moci - vydařená textovka.Dědic moci - vydařená textovka.

Nejsem příznivcem textových her, dnešní vybavení počítačů je již tak dokonalé, že umožňuje hrát i velice dobře technicky zpracované hry, neboť jejich grafické karty a paměťové parametry dosáhly téměř dokonalosti. Přesto ale vám jednu takovou, ale velice vydařenou českou „textovku“ dnes nabízím a to nejen proto, že mně o zveřejnění na našich stránkách požádal sám autor této hry, ale hlavně proto, že se jedná skutečně o hru velice dobře a s rozmyslem vytvořenou. Navíc jsem z hloubi duše přesvědčena, že přes mé konstatování se mezi hráči stále nacházejí i takoví, kteří si rádi českou textovou hru s chutí zahrají. Jedná se o plnou verzi hry, která je plně funkční ve všech lokacích a pokud se týká její obtížnosti, je autory nastavena na střední obtížnost, jednoduché ovládání a dobrá hratelnost jsou příznačné.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 7720 KB

Vrobce: Radek Doležel  Web

Zobrazen celkem: 7102

Zobrazen tento msc: 6451

Hodnocen oblbenosti (1763x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Ovládání hry je jednoduché. Přečtete si text (který můžete posouvat šipkami, nebo kolečkem myši) a potom si vyberete jednu z možností v rámečku nalevo. V levé horní části jsou dále tlačítka Konec - ukončí hru; Postava a Vybavení, která jsou v některých částech hry nepřístupná. Tlačítko vybavení obsahuje seznam předmětů, objektů a zbraní, které má hráč u sebe, vyzkoušejte sami, u některých objektů, například map je obrázek, který se zobrazí kliknutím na název objektu, ten je zvýrazněn hnědočervenou barvou.

Tlačítko Postava obsahuje vlastnosti postavy s možností jejich vylepšování za získané zkušenosti. Vlastnosti jsou: Životy udávají počet životů postavy, Mana udává počet bodů many, mana je potřebná k sesílání kouzel. Síla určuje sílu postavy, v boji se přičítá k útoku. Obratnost je opak síly, v boji se přičítá k obraně. Energie: vykonání útoku vyžaduje energii, na začátku souboje je z poloviny plná, rychlost určuje, kolik energie se doplní při vyčkávání. Souboje probíhají na kola. V každém kole útočí hráč i protivník. Hráč může navíc každé kolo použít jeden předmět nebo kouzlo, pokud je obránce zasažen, je výsledné zranění rovno rozdílu útoku a obrany.

Na začátku nemá hráč žádnou dovednost. Dovednosti určují, co hráč umí dělat, s čím umí zacházet, co může používat. Jsou rozděleny do tří kategorií: Zbraňové dovednosti určují, které zbraně smí hráč používat, patří sem dýka, meč, sekyra, kladivo, hůl, palcát,luk a vrhací zbraně.

Postava může používat luk, pokud má dovednost luk a umí tak útok střelba. Tuto zbraň hráč nedává postavě do ruky, v ruce má normální zbraň. Pokud je luk v inventáři, tedy je v sekci, kde jsou předměty, ne u zbraní, může ho postava použít v souboji. V tomto případě se použije nejsilnější luk, který má hráč u sebe. Při použití této zbraně také platí určitá pravidla: musí být dost střel šípů, jejichž počet je uveden v menu charakteristiky, dá se použít jen na protivníky, kteří nestojí moc blízko, počet možných střel závisí na vzdálenosti protivníka. Když protivník dojde až k postavě, střelná zbraň už nejde použít, síla lukostřelby se zvýší s naučením útoku Mistrovská střelba.

Hovořit o grafické stránce hry by bylo zřejmě zbytečné, neboť u „textovek“ jde o všechno jiné, než o grafické zpracování. Ze všech ostatních atributů je potom nejdůležitější samotný příběh hry a ten je skutečně propracován do nejmenších detailů. Herních možností je tedy spousta, hra je navíc velice variabilní, takže se při opakovaném hraní můžete propracovat k různým závěrům a t to přece ve hrách tohoto typu jde především.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)