HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

A Christmas Story – obdarujte vaši milovanou. (free hra)

A Christmas Story – obdarujte vaši milovanou.A Christmas Story – obdarujte vaši milovanou.A Christmas Story – obdarujte vaši milovanou.A Christmas Story – obdarujte vaši milovanou.

Vánoční příběh ve vás určitě vyvolá vzpomínky na nedávný Štědrý večer, kdy jste pod stromečkem nalezli velmi mnoho toužebně očekávaných dárků a věřím pevně, že ani vy jste nezapomněli obdarovat všechny blízké a milované. Pokud jste nechali výběr a nákup dárečků na poslední chvíli, potom si spusťte tuto dnešní hru, zde se totiž také setkáte s jedním takovým „zoufalcem“, jenž nákup vánočních dárků tak dlouho odkládal, že málem vše zmeškal. Na poslední chvíli se tedy vypravte s malým pejskem do velice tajemného pohádkového prostředí a sbírejte jeden balíček za druhým. Jen si dejte pozor, Vánoce jsou sice deklarovány jako svátky klidu a míru, plné lásky a vzájemného pochopení, že tomu však tak vždy není, to zjistíte velice rychle, pokud se pustíte do této hry, je v ní i plno škodolibců.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 4194 KB

Vrobce: Kostellano  Web

Zobrazen celkem: 5989

Zobrazen tento msc: 5313

Hodnocen oblbenosti (1834x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Musím vám znovu potvrdit, že se skutečně jedná o opravdu hezkou a rozkošnou hru s vánoční tématikou, navíc pak ještě vylepšenou dojemným vánočním příběhem. Vše začíná neobvyklým příběhem, kdy jako malý psí kluk, říkejme mu třeba Aríček, sedíte doma u vánočního stromku a meditujete nad vlastní samotou a opuštěním, když z ničeho nic, aniž byste to čekali, vám listonoš donese růžové navoněné psaníčko, z něhož se dozvíte, že si na vás vzpomněla dávná láska, tedy psí slečna a má pro vás dárky. Uff, to jste tedy tomu dali, Štědrý večer na krku a vy nemáte pro ni vůbec nic, takže co teď? Peníze nemáte, kde by také pejskové sehnali peníze, že ano? Takže zbývá jediná možnost, víte o tajemném a kouzelném místě, kde se to dárky jen hemží, takže nohy na ramena a honem se tam vydáte.

Ocitnete se tedy v „Říši snů“, kde se povalují po zemi různobarevné balíčky, plné těch nejkouzelnějších dárků a dárečků, které musíte sbírat. Těchto dárků je po celé hrací ploše rozházeno neuvěřitelných 270, takže pokud je chcete najít a posbírat všechny, potom se obrňte trpělivostí, neboť je to hledání na několik desítek minut. Nebudete to mít však tak docela jednoduché, do cesty se vám stavějí zlé a nepřejícné borovice, které po vás vystřelují ohnivé koule, nebezpeční sněhuláci po vás házejí svými hlavami a dotěrní tučňáčci vám rovněž nic nedají zadarmo, každá taková trefa, nebo nechtěné setkání, vám vždycky nějaký ten sebraný dárek znovu vyrazí a přijdete o něj.

Narazíte také na červená srdéčka, která sbírejte také, prozradím vám tedy, proč. Hra má totiž několik různých zakončení, která se od sebe liší tím, kolik dárků, tedy jaké množství jich seberete a odnesete vaší psí slečně, která na vás čeká v kruhovém poli pod rozsvícenou lucernou. Pokud jich dárků donesete málo, setkáte se pouze s jejím nápadníkem, tedy novým psím amantem, který vás hezky prožene. Jestliže však posbíráte všechny dárky a navíc i všechny srdéčka, vzplane k vám vaše psí slečna novou horoucí láskou, co je mezi tím, nechejte se raději překvapit, doporučuji vám, abyste si to vyzkoušeli sami.

Pokud chcete hru vychutnat v plném rozsahu, potom po jejím spuštění klikněte na klávesu F4 a tak ji roztáhnete na celou plochu. Grafika hry plně vyhovuje svému účelu a hra je i opatřena zvukem. Ještě vám musím říci, že jste se na vaši cestu vybavili jakýmsi výsuvným ramenem, kterým lze sbírat dárky na dálku, tedy i za vodou a jímž se lze přenášet přes vodu a potoky, pokud se jím zachytnete o pahýl stromku.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)