HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Skispringen – bažanti na skokanském můstku. (free hra)

Skispringen – bažanti na skokanském můstku.Skispringen – bažanti na skokanském můstku.Skispringen – bažanti na skokanském můstku.Skispringen – bažanti na skokanském můstku.

Zimu máme na krku, už nám dokonce napadl i sníh, Vánoce již čekají přede dveřmi, co ještě víc si můžete přát. Snad jen ukrátit si chvíli dobrou a vydařenou hrou na zimní motivy a takou vám tedy dnes přinášíme. Skoky na lyžích snad patří k nejtěžším a nejriskantnějším zimním sportům, kterému holdují jen ti sportovci, kteří mají dostatek odvahy a pevné vůle, neboť obojího je k takovému skoku z lyžařského můstku jistě zapotřebí, neboť dnes délka skoku přes sto metrů není žádnou vzácnou výjimkou, někteří odvážlivci na mamutích můstcích dosahují i délky skoku hodně přes dvě sta metrů. Tomu už se dneska sotva kdo podiví, ale s údivem zjistíte, že se tomuto sportu v dnešní hře věnují i bažanti. No ono se jedná o reklamní hru jednoho světoznámého pivovaru , takže se není čemu divit, ale přesto…

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 7447 KB

Výrobce: Hasseröder  Web

Zobrazení celkem: 5229

Zobrazení tento měsíc: 3960

Hodnocení oblíbenosti (979x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Po spuštění hry se zapište do menu svým jménem či alias, takto zapsat lze hned osm hráčů, z čehož jednoznačně vyplývá, že se u vašeho počítače může včetně vás střídat až osm živých soupeřů, kteří mohou mezi sebou soutěžit v délce skoku. Co je však společné je skutečnost, že všichni postupně ovládáte jediného, velice hezky graficky ztvárněného bažanta a snažíte se, jakmile se objeví na vrcholu skokanského můstku, rozjet se, v pravý čas se odrazit a doskočit na dojezdové dráze co nejdále. Vaše jméno si zapište do kolonky „Name Spiler“, potvrďte pomocí „Eintragen“, tak postupujte stále dál, dokud nezapíšete všech osm nabídnutých míst.

Poté klikněte na mezerník, nebo také na „Start“, tak připravíte bažanta k rozjezdu, postaví se na startovní čáru a klepnutím na stejnou klávesu jej rozjedete po dráze nájezdového můstku, pokud však budete dlouho váhat s rozjezdem, rozjede se vám automaticky sám. Změní se vám pohled na hrací ploše, v levé části vidíte ujíždět závodníka dolů po nájezdu, v pravé části potom máte detailní záběr, z kterého zjistíte pravý čas pro odražení závodníka na konci nájezdové dráhy, což provedete rovněž mezerníkem.

Důležitým momentem hry je se správně a včas odrazit na hraně můstku, pokud to provedete pozdě, potom riskujete, že závodník spadne dolů jako pytel haraburdí a na dojezdové dráze už ho spatříte doslova zabaleného do sněhové koule, mimochodem toto se autorům obzvláště povedlo. Na druhé straně jestliže příkaz k odrazu vydáte brzy, skok bude krátký a moc slávy a bodů za něj nesklidíte.

Pakliže se tudíž odrazíte ve správnou chvíli, potom se ve vzduchu ocitnete v optimální výšce, což vám ukazuje stín závodníka na dojezdové dráze, klikněte opět na mezerník, tak si určíte místo dopadu a hned potom se dozvíte, jak dlouhého skoku jste dosáhli, což se po dojezdu okamžitě objeví na orientační tabuli. Poté přichází na řadu další závodník a toto vše se opakuje tak dlouho, dokud nedoskočí poslední závodník z těch, které jste si na začátku zapsali do startovací listiny, po skocích všech závodníků přejdete automaticky na další můstek.

Dnešní hra je vytvořena ve Flashi, takže grafika je na velice vysoké úrovni, grafika zpracování všech můstků je perfektní a je vypracována do nejmenších detailů. Za vydařený lze považovat i zvukový doprovod, takže si budete připadat jako diváci na skutečných skokanských závodech. Každý váš neúspěch, ať již příliš krátký skok, či dokonce pád skokana, je doprovázen velikým zklamáním okolo stojících diváků, zato každý váš úspěšný skok provází frenetické nadšení všech přihlížejících.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)