HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství. (free hra)

Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství.Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství.Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství.Quest RPG 2 – pokračování dobrodružství.

A tady máme pokračování jedné z těch kratších RPG her, Quest RPG 2. A o co tady pude? Jak asi víte (nebo nejspíš nevíte, tak dávejte pozor ať se něco dovíte), ten kdo se dotkne Krystalu života, znovu oživne, když zemře a jelikož finální boss v jedničce se určitě dotkl tohoto krystalu ( jinak nevím jak ho mohl odnést), tak znovu oživl a jde vám po krku. No co no, jeden démon vám jde po krku, takovejch je a ještě bude ne? Znovu se setkáte se starými známými. Radagast v čele, doprovázen věrným Belamirem se svou mega sekerou, Podem, který dokáže sestřelit kohokoli/cokoli a kdekoli, no a nesmí chybět věrný ocásek Morgul, který vás dokáže vyléčit jako nikdo jinej. Ano vidíte dobře, opravdu naši hrdinové dostali skilly a Morgul konečně dává ňáké to zranění, ale stejně ho spíš použijete jen k léčení.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 20562 KB

Výrobce: DX Games  Web

Zobrazení celkem: 4714

Zobrazení tento měsíc: 3164

Hodnocení oblíbenosti (948x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Výhrady mám k tomu, že vývojáři mohli přidat trochu víc nepřátel. Znovu potkáme vlka, ještěra, ale jsou ty i nové jako je duch, chrlič (gargoyle), zombie (?) a nový bossové. Bojový systém je úplně stejný jako byl v jedničce - výběr utíkat či bojovat, v případě, že vyberete bojovat, objeví se vám tabulka s možnostmi. Když vyhrajete souboj, objeví se vám kolik xp jste dostali a kolik zlata. Mimochodem Quest RPG postoupilo, už na vás útočí i víc nepřátel současně.

Předmětů, brnění a zbraní je ve hře stejný počet jako v jedničce, všechno nejlepší je mithrilové, kromě brnění pro mága. Jak se vám stávalo v jedničce, že jste dostali z mrtvého bosse ňáký ten předmět, tak tady dostanete ubohou almužnu a můžete bejt rádi. No jo no, kdo říkal, že jsou na ostrově zkázy bohatý že, i když vy musíte bejt bohatý jinak jste, víte kde. NPC postav najdete asi 7 i s bossy a jedno z NPC je vaše dvojče...... mrtvé, jak šťastné shledání po tak dlouhé době že?

Grafika dopadla jako u jedničky na výbornou. Muzika je velmi dobře zvolená jako vždy. Velké plus také je, že než hru dohrajete, uběhne určitě víc času než jen jedna hodina a to díky tomu, že dungeony, jsou konečně dungeony. Musíte najít správnou cestu + musíte překonat i ňáké ty pasti. Pokuď se vám líbila jednička, tak dvojku si rozhodně nesmíte nechat ujít.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)