HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Zombie Farm – zvrhlý farmář. (free hra)

Zombie Farm – zvrhlý farmář.Zombie Farm – zvrhlý farmář.Zombie Farm – zvrhlý farmář.Zombie Farm – zvrhlý farmář.

„Zombie Farm“ je velice zvláštní, řekla bych že až úplně netypická strategická hra, při jejímž hraní si užijete vskutku hodně dobré zábavy. Samotný námět hra je též „vybočením z kolejí“ ze standardního pojetí kategorie strategií, neboť se ujmete role jakéhosi hrobníka, v níž budete muset obhospodařovat různé hroby, vychovávat a živit Zombie, zabývat se budete muset i mrtvými psy a různou jinou „havětí“. Zní to sice trochu podivně, téměř až hororově, nicméně je tomu tak a pokud chcete být ve hře úspěšní, pak vám nic jiného skutečně nezbude. Pokrmem pro všechna tato prapodivná stvoření nebude nic jiného, než lidská, či jiná krev, zní to hodně ošklivě, ale autorům freeware je povoleno vše, takže je i tuto skutečnost vzít na vědomí jako hororový fakt. Tímto způsobem si vytvoříte jako ochranu vlastní silnou armádu.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 19913 KB

Výrobce: DigiPen  Web

Zobrazení celkem: 5346

Zobrazení tento měsíc: 3873

Hodnocení oblíbenosti (959x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Představovat vám tvůrčí autorský kolektiv freeware, honosící se názvem „DigiPen“ by bylo zřejmě skutečně oním příslovečným a známým „nošením dříví do lesa, neboť jen na našich stránkách jsme od těchto autorů pro vás nabídli již tolik her, že byste je nespočítali ani na prstech obou vašich rukou. Nutno konstatovat, že zmínění autoři jsou velice plodní, vyrábějí své hry jako na běžícím pásu, přičemž ani tato rychlá „výroba“ nemá ani ten nejmenší negativní dopad na herní kvalitu. Přesto se domnívám, že tentokráte autoři hodně vybočili, pokud se týká herního námětu, ze svého standardu a připravili vám tak překvapivě hororový herní zážitek.

Pokud si tedy hru stáhnete, ale samozřejmě že hlavně spustíte, ocitne se chtě nechtě v roli skutečně zvrhlého farmáře. Vaše počínání se však nezrodilo ve vašich hlavách, váš panovník, tedy král, od vás žádá, abyste pro něj „vypěstovali“ co nejpočetnější, tedy obrovskou a silnou a neporazitelnou armádu, takže váš úkol je jasný, buďto poslechnete, nebo přijdete o hlavu. Samotné „pěstování“ Zombií může hráčům se slabými nervy, nebo také citlivým žaludkem, nahánět hrůzu, nebo u nich způsobit silné nechutenství. Na krchově si vyberete prázdný hrob, do nějž „zasadíte“ vámi vybranou kostru, poté použijete magickou pečeť, která určuje typ jednotky, která má z hrobu vyrůst.

Hlavní vaší činností je tudíž starost o hroby, které jsou jakýmsi inkubátorem pro vypěstování různých druhů příšer. Před „zasazením“ však musíte navštívit nedaleké městečko, kde v obchodě lze nakoupit různé potřebné přísady. Obchody jsou dva, v tom prvním nakoupíte vámi vybrané kostry, v druhém potom magické oživovací ingredience, přičemž každá kostra potřebuje jinou magickou ingredienci. Jakmile tedy nakoupíte vše potřebné, můžete se vrátit na hřbitov a počít se sázením. Každý výpěstek však potřebuje ke svému růstu vhodnou „zálivku“, takže se musíte vydat ke krvavému jezeru a po nabrání krve jí zalévat vaše „rostlinky“.

Po několika bezesných nocích potom můžete z hrobů sklidit svoji zaslouženou „úrodu“ a navíc také rozhodnout o jejím dalším osudu, buďto ji prodáte do obchodu a za takto získané peníze nakoupíte další materiál pro nové sázení, nebo z ní uděláte vojáka, který vaše pole střeží před dobyvačnými nepřáteli, vše záleží tedy jen a jen na vás samotných. Jen berte na vědomí, že jste také Zombií, takže pracovat můžete pouze v noci a ve dne se musíte ukrývat před slunečními paprsky, tudíž nabírat nových sil ve vlastním domečku.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)