HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Medieval Battle – válka mezi hrady. (free hra)

Medieval Battle – válka mezi hrady.Medieval Battle – válka mezi hrady.Medieval Battle – válka mezi hrady.Medieval Battle – válka mezi hrady.

Medieval Battle je hra, kterou udělal herní vývojář Rotterik pro letošní ročník každoroční letní soutěže s názvem „velkej chytrák“ .Soutěž se specializuje pouze na hry vytvořené v jednoduchém programu Game Maker, ve kterém byla hra udělána. V Medieval Battle se ocitnete ve středověku, kde spokojeně žijete na hradě, ale jak už to tak bývá, nezvykle blízko vašeho sídla vyroste další hrad. Z tohoto hradu se začnou chrlit nepřátelské jednotky, jejichž útok je třeba odrazit a pořádně jim to vrátit. Když se vám podaří odrazit takový nájezd, nebo spíše náběh nepřátelských vojáků a poškodit nepřátelský hrad, objevíte se v aréně. V aréně budete muset pokořit svého soka v duelu a tím vyhrajete bitvu. K dispozici máte tři druhy dělníků a tři druhy vojáků, přičemž každý druh oplývá jinými dovednostmi a vybavením.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 2324 KB

Výrobce: Michal Rotter  Web

Zobrazení celkem: 5978

Zobrazení tento měsíc: 4354

Hodnocení oblíbenosti (1019x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Můžete se rovněž podívat do hradu, kde můžete postavit několik budov, ale o tom až později. Medieval Battle se může chlubit krásnou 2D grafikou a plynulými animacemi, což bývá na Game Maker scéně velmi ojedinělým kouskem. Rovněž můžeme ve hře slyšet velmi povedené zvuky. Zvláště zvuk, který se ozve když dřevorubec pokácí strom, je více než realistický. Když už jsem se rozepsal o stromech, přejdeme tedy k surovinám, které můžete těžit. Ty jsou ve hře tři-dřevo, kámen a zlato. Každou surovinu může těžit jiný dělník. Toho můžete najmout pomocí obrázků, které jsou umístěny vlevo uprostřed obrazovky. Na výběr máte kromě dřevorubce ještě kameníka a zlatokopa.

Postavičky chodí po mapě automaticky, takže jim nemusíte zadávat rozkazy. Jednoduše najmete zlatokopa, který ihned začne putovat mezi hradem a nejbližším zlatým dolem. Tento postup bude herním pamětníkům mlhavě připomínat hru Lemmings, ale to jsme co se týče žánru úplně jinde. Kromě dělníků je možné naverbovat tři druhy vojáků. K dispozici máte Bojovníka s kyjem, se sekerou a klasického lučištníka. Tím však možnosti jak naložit s natěženými surovinami nekončí.

Je možné se podívat přímo do hradu, kde můžete postavit některé budovy, jejichž význam jistě už poznáte sami. Jistě si na screenshotech všimnete zvláštního umístění kamery. Ta je totiž namířena ze strany a rozpůlena na dvě poloviny, přičemž horní pravá část navazuje na levou dolní.

Je možné, že Rotterik nechal ve své hře nějaké nenápadné chybky, ale jak píše na webu hry, ještě toho chtěl do hry hodně přidat a opravit některé nedostatky. Bohužel by nestihl odeslat hru do soutěže, a tak to musel nechat být. Vyhlášení soutěže se kvapem blíží a tak doufám, že bude mít tato hra úspěch.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)