HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

RF Online – nelítostný boj s příšerami. (free hra)

RF Online – nelítostný boj s příšerami.RF Online – nelítostný boj s příšerami.RF Online – nelítostný boj s příšerami.RF Online – nelítostný boj s příšerami.

Tak a přináším vám ňáké to pořádné MMORPG s názvem RF Online. Sice měl být nejdřív za peníze, ale jelikož se u nás tenhle japonský hit ňáko nechyt, tak autoři hold dali tuhle hru zadarmo ke stažení. Registrace může být problém, pokuď už nemáte svůj účet na Codemasters. Já si vytvořil svůj účet už před ňákou dobou a ID i heslo jsem zapomněl, takže jsem musel zase všechno odznova a než se mi to podařilo dát zase dohromady. Uffff ještě, že už je to za mnou...Poté co se vám stáhnou všechny patche a nalogujete se, máte na výběr ze dvou serverů - Novus a Lumen. Až si jeden z nich vyberete následuje filmeček, který můžete přeskočit a můžete si vytvořit novou postavu.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 1550959 KB

Vrobce: Youn Seok  Web

Zobrazen celkem: 10006

Zobrazen tento msc: 8356


Hodnocen oblbenosti (2011x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Máte na výběr ze tří ras - Bellato Union ( ,, pidilidi“, kteří se specializují na obchod), Holy Alliance Cora ( připomínající elfy, používající magii) a Accretia Empire ( roboti, magie jim nic neříká, ale síly mají až to hezký není). Pak přichází nepovinný tutoriál, když tuhle hru hrajete poprvé doporučuju nepřeskakovat a po něm můžete jít konečně plnit úkoly a zabíjet.

Nepřátel je spousta. A jako každé RPG za zabitou nestvůru máte zkušenosti + to co dropne a za questy také tak, dostanete zkušenosti + něco k tomu. Jako váš první úkol bude zabít pár příšer a dostat se na úroveň 3. To by neměl být problém vzhledem tomu, že jste dostali plno lahviček hned na začátku hry. Od této doby se každý lvl up , který uděláte ( nebo aspoň myslim) objeví jeden quest na splnění. Tyto questy jsou ovšem trochu težší, takže se nejdřív trochu vyexpěte než půjdete zabíjet.

Až budete konečně trošku lepší, můžete chodit nasr.... tedáá na PvP, kde prověříte své zkušenosti proti ostatním. RF také nabízí formování guild a bitvy guilda vs guilda. Ve městech se nachází také mnoho obchodníků s různými věcmi, které potřebují určitý lvl. Některá NPC nabízí rare itemy, jiná zase brnění. Problém je, že na to všecho hned tak nebudete mít peníze a ,,banka“ také není zadarmo. Naštěstí hodně věcí na prodej vypadne z příšer, takže je to v suchu.

Hra je od japonců, takže grafika je v japonském stylu. Tomu, komu tenhle styl ňák nevyhovuje, tak ho tahle hra přitahovat nebude. Muzika ta zahřeje na duši, ostatně japonci vždycky měli výbornou muziku ke svým hrám. Mimochodem, už jste se rozhodli za kterou rasu budete hrát? Které rase pomůžete k vítězství? A jste si jistí, že zvítězíte? A vůbec, žijete ještě? ....
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)