HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer! (free hra)

LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer!LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer!LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer!LHM 2007 - konečně kvalitní hokejový manažer!

Pokud patříte ke sportovním fanouškům, kteří ocení každou počítačovou hru týkající se fotbalu, hokeje, tenisu a kdoví čeho všeho, pak na sto procent oceníte i dnešní titul s názvem LHM 2007. A jestli máte rádi sportovní manažery, ve kterých se musíte starat o tým, shánět nové hráče a zajistit správný chod vašeho klubu, pak budete potěšeni ještě víc. LHM 2007 je totiž skvěle propracovaný hokejový manažer, který na české freeware scéně dlouho chyběl. O fotbalové manažery nebyla ani mezi free hrami nikdy nouze. Kvalitu zajišťoval hráčům legendární Czech Soccer manager, který hraje spousta lidí dodnes, ačkoliv se již přestali vydávat jeho nové verze. Ovšem obdoba tohoto skvělého manažera, která by se týkala hokeje, tu dosud nebyla.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 17111 KB

Výrobce: Lubomír Dobrovolský  Web

Zobrazení celkem: 14224

Zobrazení tento měsíc: 11185

Hodnocení oblíbenosti (1352x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Až nyní přichází na řadu LHM 2007, který se svému fotbalovému bratříčkovi může s trochou nadsázky vyrovnat. Ve hře budete mít za úkol to, co je u sportovních manažerů obvyklé. Musíte se starat o chod svého týmu, měli byste s ním vyhrávat zápasy, shánět lepší a lepší hráče, jednat se sponzory a starat se o spoustu dalších manažerských činností.

Dalším pozitivem je počet ligových soutěží, ve kterých si můžete v LHM 2007 zahrát. Na výběr jich dostanete celkem 15! Můžete se tak vžít do role manažera týmu z české ligy, zámořské NHL nebo třeba z Německa či ze Slovenska. Ve hře nechybí ani možnost modernizace stadionu nebo třeba nastavení ceny vstupného. LHM 2007 je zkrátka hokejový manažer se vším všudy, který na freeware scéně dlouho chyběl. I když obsahuje nemalé množství chyb, rozhodně stojí za vyzkoušení. Navíc jak sám autor slíbil, na dalších verzích se pracuje, a tak se v budoucnu můžeme těšit na nová pokračování této dobře začaté série.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)