HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo. (free hra)

Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo.Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo.Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo.Shadow Flare - když z přítmí vstane světlo.

Kvalitní RPG hru aby člověk pohledal a když už náhodou najde tak je nudná a není na ní nic skvělýho. Hru kterou vám dnes představím je ovšem světlá vyjímka. Pokuď se vám bude hodně líbit můžete si zaplatit ještě další 3 epizody a zahrát si tak kompletní hru. Dočetl jsem se, že hra připomíná hru Diablo 2. Diablo jsem nehrál ( nikdy mě to k němu ňák netáhlo) takže to budete muset zjistit sami.Hru začínáte s výběrem postavy mezi mužem a ženou. Liší se trochu v několika atributech a tak zvolte koho chcete. Ve hře jsou atributy jako síla, obratnost aj. Nemusím je tu snad všechny vypisovat. Poté se objevíte v ňáké osadě, dojděte za místním velitelem, dávám meč, dýku, zlato a štít.Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 90194 KB

Výrobce: C/NET  Web

Zobrazení celkem: 5997

Zobrazení tento měsíc: 4694

Hodnocení oblíbenosti (1139x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Prokecněte další dvě NPC v osadě, dostanete svůj první úkol - zabít červeného goblina tak hurá na ně. Poté co vyjdete z osady se na vás vrhne první skupinka goblinů. Obvykle na vás budou útočit takovéhle skupinky nebo menší nebo naopak větší. V takovýchto bojích vám bude pomáhat váš psí společník. Jsou tři a ve městě vždy můžete vyměnit jednoho za toho druhého. Pokud budete prohrávat i když vám pomáha váš pes vždy je tu možnost položit minu a založit ohňostroj, ale kdyby jste přesto umřeli, objevíte se v nejbližším měste a šupky, dupky pro své věci zpět.

Za každého nepřítele co porazíte dostanete expy a až dostanete dostatečný počet expů, postoupíte na novou úroveň (jak nečekané). Když postoupíte na novou úroveň atributy se vaší postavě zvýší automaticky, takže si nebudete moct dělat svoji vlastní postavu. Postupem času budete získávat lepší zbraně, brnění, budete potřebovat více hp lektvarů, budete nacházet svitky s kouzly a některá kouzla se sami i naučíte.

Grafické zpracování je přímo úžasné. Všechno se pohybuje plynule. Nepřátelé se ,,neposouvají“, ale chodí. Hudba to je už trošku horší. Je dobrá, ale je velmi hrubá a nehodí se k této hře. Není to ale zas taková vráska. Hru doporučuju všem přívržencům RPG her a hlavně těm co hráli Diablo 2, aby porovnali pravé Diablo s freewarem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)