HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

The Demons Mantra II - pokračování démonního příběhu. (free hra)

The Demons Mantra II - pokračování démonního příběhu.The Demons Mantra II - pokračování démonního příběhu.The Demons Mantra II - pokračování démonního příběhu.The Demons Mantra II - pokračování démonního příběhu.

A máme tu pokračování úspěšného RPG The Demon's Mantra II. Je 24 hodin poté co Ryu našel svého otce a porazil Lorda Démonů. Nicméně, jeho otec se zmínil o jeho minulosti, o něčem, o čem vědělo jen pár lidí, o další osobě. Nyní nastal čas najít tuto osobu, ale jsou zde různé otázky - kde může být? pomáhá démonům? je zajatá nebo mrtvá? Mezitím se Nina a její nejlepší kamarádka Sofi snaží vydělat ňáké peníze, aby měli na jídlo a pití. A zde náš příběh pokračuje.

Statut: freeware

Typ: ostatn

Velikost: 3053 KB

Vrobce: IssaSoft Productions  Web

Zobrazen celkem: 6670

Zobrazen tento msc: 5869

Hodnocen oblbenosti (1821x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Tentokrát budeme hrát za holku se standartním jménem Nina, ale jako minule si ji můžete přejmenovat. Jako minule zde máme tři atributy - síla, obratnost a moudrost. Co jednotlivý atribut přidává vám nemusím doufám opakovat. Asi si všimnete že si můžete vybrat jakým druhem magiem chcete vládnout. Na výběr máte útočnou, podpůrnou a démoní/duchovní magii. Pokaždé, když uděláte dostatečný počet lvl upů budete moct zvýšit svou dosavadní zkušenost v magii.

Už od samého počátku hraní budete mít společníka, který vám bude pomáhat v boji. Takovýto společníci jsou ovládáni počítačem. I když mají napsáno pod HP název kouzla, nestalo se mi ještě, že by jej použili v boji. Místo toho mají obvykle silnější zbraň než vy. Budete mít vždy jen jednoho společníka, který vám bude moct pomáhat v boji. A tak jako v jedničce nebudete jim moct kupovat lepší brnění nebo jim zvyšovat atributy. Stejně nebudete mít ze začátku peníze ani na lektvary k vyléčení.

Boj bude probíhat jako v jedničce, znovu budete muset počkat, až se vám nabije Atb. ukazatel a pak zase rychle vybrat co provedete, zaútočíte, zakouzlíte kouzlo a ještě musíte vybrat jaký druh ( útočné atd.) a pak ještě jaké (lighting aj.), nebo se budete bránit a nebo použijete předmět a poté ještě vybrat na koho. Pokuď je nepřátel více budete muset vybrat ještě na koho zaútočíte. Někomu tento způsob boje vyhovuje někomu ne.

Graficky se hra zlepšila, ale pořád to není ono. Soubojový systém také může být pro někoho překázkou, avšak příběh, ten je vynikající. Samozřejmě budete muset číst dialogy, abyste příběh pochopili a také abyste věděli kam máte zrovna jít. Pro ty co mají rádi RPGčka je tato hra povinností a pro ostatní tuto hru velmi doporučuju.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)