HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Demons Mantra I - když Zemi vládli démoni. (free hra)

The Demons Mantra I - když Zemi vládli démoni.The Demons Mantra I - když Zemi vládli démoni.The Demons Mantra I - když Zemi vládli démoni.

The Demon's Mantra je RPG-čko od portugalského týmu Issa. Hra obsahuje skvělý příběh, kterým se nemůže pyšnit kde jaká hra, a propracovaný herní systém. Hra začíná tím, že se dozvídáte co bylo úplně na začátku, než nebesa stvořila prvního člověka. Zemi vládli démoni, a poté žili lidé a démoni společně, avšak sobectví lidí, kteří chtěli být na zemi sami, přinesla válku, kdy lidé vyhráli. Téměř tisíc let nikdo neviděl žádného démona. Jen staré legendy a pověsti tvrdili, že pořád existuji hluboko v podzemí. Neschopni uniknout z podzemí, se museli spolehnout na lidskou technologii a bádání v dolech, kteří by otevřeli ,,dveře“. Jen přes tyto dveře by se démoni mohli dostat zpět na zemský povrch...

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1575 KB

Výrobce: IssaSoft Productions  Web

Zobrazení celkem: 5875

Zobrazení tento měsíc: 5207

Hodnocení oblíbenosti (1655x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Hlavní hrdina nikdy nepoznal otce ani matku. Otec odešel z vesnice kvůli tomu, že znal jakési strašlivé tajemství démonů a zla na tomto světe. Matka zmizela když byl ještě malý. Nyní se rozhodl, že je čas jít ve stopách svého otce, který se ze své výpravy nikdy nevrátil, aby dokázal to, co on nezvládl. Možná se mu to podaří. Možná najde svého otce nebo i matku. Možná zjistí kdo opravdu je nebo zmizí a už o něm nikdy nikdo neuslyší. Příběh je velmi propracovaný a já vás o něj nechci připravit, takže přejděme k dalším vlastnostem této hry.

Klíčem k úspěšnému dohraní hry je bezpochyby vývoj vaší postavy. Její standartní jméno je Ryu, ale kdo říká, že si ji nemůžete přejmenovat podle sebe. Má tři základní atributy a ty jsou - síla, obratnost a moudrost. Síla je naprosto jasná, odvíjí se od ní zranění, které způsobíte v boji a také na ni závisí vaše životy. Obratnost zvyšuje vaši rychlost a obratnost v boji a moudrost zvyšuje počet vašich mage pointů a sílu vaší magie. Hru můžete dohrát jak v podobě mocného kouzelníka, silného válečníka nebo obratného bojovníka, volba je na vás. Postupem času se k vám přidá i pár společníků, ale stejně se pořád se budete starat jen o vaší hlavní postavu.

Hlavní část se odehráva na mapě, která se skládá ze čtverečků. Zde vidíme naší partu, v podobě jedné postavičky na kterou se díváme ze shora a pohybujeme s ní pomocí kurzorových šipek. Na mapě můžete nacházet různé truhly, které obsahují peníze nebo něco jiného, vcházet do různých vchodů nebo dungeonů nebo si odpočinout v Inn. Samozřejmě procházet se po mapě bez bojů by bylo k ničemu a tak od času narazíte na ňáké ty nepřátele. Boj je zpracován tak, že vidíte vpředu nepřítele a dole na obrazovce vám nabíhá vaše připravenost k další akci. Když je stupnice plná můžete rychle vybrat jestli zaůtočíte zbraní, kouzlem nebo použijete ňáký předmět.

Grafika je v rozlišení 800x600, ale není moc hezká a hra neobsahuje ani animace, ale přesto se jedná o výbornou freewarovku, která vás bude bavit. Musíte se jen nechat unést atmosférou a ponořit se do příběhu. Hodně štěstí při lovu démonů... budete ho potřebovat.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)