HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry




TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Park Racer 3D - parádní formule. (free hra)

Park Racer 3D - parádní formule.Park Racer 3D - parádní formule.Park Racer 3D - parádní formule.Park Racer 3D - parádní formule.

3D závodních titulů, které by byly zadarmo a navíc za něco stály, moc není. Park Racer 3D však mezi ně rozhodně patří. Tato hra vám umožní zažít pocity, jaké má pilot profesionální formule, který se prohání po závodních okruzích umístěných po celém světě. Hra obsahuje parádní 3D grafiku, solidní ozvučení a hlavně slušnou porci zábavy. Nechybí ani možnost výběru vašeho vozu, spousta tratí a několik zajímavých herních variant. S hrou Park Racer 3D se zkrátka rozhodně nebudete nudit. Stejně jako je tomu v komerčních hrách závodního typu, dostanete na úvod několik herních možností, jakými jsou Single race, Practice nebo Time Attack.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 4316 KB

Výrobce: Zoltan Percsich 

Zobrazení celkem: 6890

Zobrazení tento měsíc: 4557

Hodnocení oblíbenosti (1026x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Poté si můžete vybrat svůj vůz. Na výběr máte pět formulí s vymyšlenými jmény. S Mclearenem nebo Ferrari si sice nezajezdíte, ale formule Biopolar V10 nebo třeba Neon X-410 je bez problému nahradí. Každé auto je detailně popsáno, a to včetně rychlosti, výkonu a podobných jízdních vlastností.

Nato přijde na řadu další volba, tentokrát místa závodu. K dispozici je dvanáct tratí (opět s vymyšlenými názvy), přičemž každá má své specifikum. Některá je na první pohled jednoduchá, jiná se setsakramentsky klikatí. Poté již zbývá jen zvolit počet závodních okruhů a obtížnost hry a můžete vyrazit přímo na trať.

Během samotné hry hodně závisí na tom, jakou jste si zvolili obtížnost. Při té nejjednodušší budete své protivníky celkem snadno porážet, a to tak, že rozdílem třídy. Ovšem při dalších stupních obtížnosti začne přituhovat a s vyhráním závodu už to nebude jen tak.

Ovládání hry je velice snadné - vystačíte si se směrovými šipkami. Hru doprovází vcelku reálné automobilové zvuky a pochválit by se měla i na freeware hru slušná grafika. Titul s názvem Park Racer 3D tak nezbývá než doporučit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD











© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)