HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Funsiki – sbírejte diamanty.. (free hra)

Funsiki – sbírejte diamanty..Funsiki – sbírejte diamanty..Funsiki – sbírejte diamanty..Funsiki – sbírejte diamanty..

Že jsou Japonci mistry svého řemesla, to je věc známá a neoddiskutovatelná. Prosadili se již v mnoha branžích a povolání, jsou skromní, nenároční a cílevědomí, když se do něčeho pustí, tak to pokaždé dotáhnou až do zdárného konce. Totéž co zde říkám všeobecně potom pro Japonce platí i pro tvorbu plných her, o čemž jednoznačně svědčí i tato jejich dnešní hra, honosící se vysokým vkusem, originálním námětem a samozřejmě jak jinak, i skvělou grafikou a doprovodnými zvukovými efekty. Už samotný nápad sbírat diamanty jízdou na jakémsi raketovém, těžko identifikovatelném „dopravním prostředku“ svědčí i o tom, že autoři hry mají až nadbytek i tvůrčí fantazie, která mnohým jiným zahraničním a některým našim autorům freeware chybí. No nechejme povídání a pojďte se pokusit o štěstí v této hře.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 588 KB

Výrobce: Enterbrain  Web

Zobrazení celkem: 4079

Zobrazení tento měsíc: 3298

Hodnocení oblíbenosti (1014x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Domníváte se, že jste dobrým, nebo dokonce přímo vynikajícím řidičem? Potom je tato hra určená přímo vám a řekla bych, že dokonce zcela pro vás ušitá na míru. Mnoho lidí si o sobě myslí, že jsou dokonalými řidiči a přitom na našich silnicích umírají týdně desítky lidí, o počtu zraněných ani nehovořím. Berte tedy na vědomí, že tak jako ve vašem autě, tak i v dnešní hře, ve které budete ovládat podivné stvoření, prohánějící se v ještě podivnějším vozidle a sbírajícím diamanty, platí rčení, že „opatrnost je matka moudrosti“.

Diamanty sbíráte obezřetným najížděním vozítkem přímo na ně, přičemž nesmíte narazit do žádného z mantinelů, celou hru vám navíc znepříjemňuje skutečnost, že některé diamanty jsou u zmíněných mantinelů velice blízko a navíc se kolem nich pohybují i hodně zavazející barely. Chce to tedy skutečně jemnou ruku a cit při přidávání plynu, jinak se vaše vozítko stává neovladatelným stejně tak, jako automobil na mokré, nebo dokonce zledovatělé vozovce, přičemž každý naráz do obrubníků má za následek vaši okamžitou smrt.

Hlavního hrdinu tedy rozpohybujte do tak přiměřené rychlosti, abyste ho měli pod stálou kontrolou, znovu musím upozornit na to, že zbrklost a neuváženost se nevyplácí, zde slaví skutečně úspěch jen a pouze klid a rozvaha a také dokonalý přehled o celkové situaci. S vaším hrdinou tudíž zacházejte jemně, jinak se rozjede jako blázen a stane se neřiditelným, tedy neovladatelným a vzápětí přijdete o kejhák. Jakmile v příslušném kole seberete všechny diamanty, posouváte se automaticky do dalšího kola, přičemž jak už tomu v podobných hrách bývá, s přibývajícími koly se hra stává obtížnější a náročnější.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)