HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku. (free hra)

Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku.Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku.Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku.Šroubíci – zachraňte růžovou ponožku.

Šroubečky, nebo mám-li se držet termínu, kterým tuto hru nazval její autor, pak tedy „Šroubíci“, nebývají obvykle hlavními hrdiny plných her, nic méně ať už chcete, nebo ne, v této hře jimi bez pochyby jsou. Rozhodli jsme se vám tuto hru českého autora nabídnout, neboť se s ní zúčastnil soutěže „Velkej chytrák 2007“, která byla uzavřena 16.září tohoto roku. Už teď vám můžeme slíbit, že několik dalších soutěžních her od jiných autorů, zúčastnivších se rovněž tohoto soutěžního klání, vám nabídneme hned po sobě v následujících dnech, abyste se nejen pobavili, ale mohli i sami posoudit, jak si různí autoři v této soutěži vedli a jak dalece kvalitní dílka se jim podařilo přivést na svět. Tak se zatím pusťte do této hry a těšte na další výtvory od jiných autorů, kterými vás překvapíme, jak říkám už co nejdříve.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 9691 KB

Výrobce: Brejlounek  Web

Zobrazení celkem: 3165

Zobrazení tento měsíc: 2542

Hodnocení oblíbenosti (875x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Obrovská hrůza a tragédie, ano, přesně toto se stalo v podivném světě, Šroubíkům se totiž ztratil jejich poklad, kterým není nic jiného, než růžová ponožka. Dokážete je zachránit, ukázat se jako pravý příznivec Šroubíků, přinést jim ponožku zpět a najít jediný smysl jejich života? Potom tedy vítejte mezi dnešními Šroubíky, v naší „nejšroubovanější“ zemi světa. Nechte se vést udatným zlatým Šroubo-Bohem a vydejte se spolu s dalšími členy šroubí party na dobrodružnou výpravu, na jejímž úspěšném konci zachráníte celou dílnu.

Ale nemyslete si, že to bude zrovna jednoduché, bude tomu právě naopak. Na cestě na vás čeká vskutku mnoho nebezpečných nástrah a mnohdy budete muset zapojit vlastní důvtip a namáhat mozkové závity za účelem nalezení právě toho správného způsobu, jak se k růžové ponožce dostat. Hra není totiž tak zcela jednoduchá a přímočará, jak by se mohlo jevit na první letmý pohled, dobře sami víte, že tento velice často až nepříjemně klame. Autorovo dílko je totiž jakási kombinace akční hry s arkádou, to vše navíc „šmrncnuto“ dokonce i adventurními prvky.

Již zmíněná růžová ponožka skutečně pro národ Šroubíků znamená opravdu mnoho a tak se vydáváte z malé továrny na předlouhou cestu přes celou řadu různých, mnohdy až pitoreskních prostředí. Každé z nich je navíc zasazeno do zcela odlišného a navíc proměnného prostředí, což rozhodně autora šlechtí. Šroubíkům hrozící nebezpečí na rušné ulici, jeho nesnášenlivost s vodou, to je jen malý náznak všech nebezpečí, která na malého hrdinu čekají. Snad jediné štěstí pro něj spočívá v tom, že se nedá zašlápnout, ale ani v tomto případě zbytečně neriskujte, ne nadarmo se říká, že „když Bůh dopustí, potom i motyka spustí“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)