HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Harry Potter Test - ověřte si vaše znalosti. (free hra)

Harry Potter Test -  ověřte si vaše znalosti.Harry Potter Test -  ověřte si vaše znalosti.Harry Potter Test -  ověřte si vaše znalosti.Harry Potter Test -  ověřte si vaše znalosti.

Po vydání každého dalšího CD hry “Harry Potter ” se vždycky zvedá obrovská a stále se opakující vlna zájmu o malého a bystrého kouzelníka z Bradavic a o všechny jeho přátele. Této skutečnosti a hlavně popularity hlavního představitele CD her, tedy Harryho Pottera, využil mladý, ale o to více nadaný český autor dnešní freeware a připravil pro všechny příznivce a obdivovatele her, knížek a filmů s Harry Potterem ověřovací test, v němž si můžete ověřit rozsah vašich znalostí o této proslavené postavě, jejím původu a samozřejmě i šíři poznatků z CD her včetně ostatních zúčastněných osob, jako jsou profesoři, učitelé, čarodějové a bonusové hry, kterých se všichni Harryho kamarádi, také i nepřátelé zúčastňují. Nemám moc v lásce textové hry, ale líbil se mi nápad dnes už sedmnáctiletého našeho autora.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1856 KB

Výrobce: Jakub Kriebel  Web

Zobrazení celkem: 4074

Zobrazení tento měsíc: 3365

Hodnocení oblíbenosti (755x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nastala tudíž chvíle, kdy si můžete ověřit vaše znalosti o sadě CD her s Harry Potterem. Jestliže tedy máte rádi tohoto kouzelníka z Bradavic a vše, co s ním k němu patří a navíc se domníváte, že veškeré podrobnosti a detaily o něm a jeho vzniku již dávno znáte, můžete si znalosti o tomto fenoménu současné doby ověřit v tomto netradičním velice vydařeném testu. Vzhledem k tomu, že jsem napsala návody na všechny díly Harryho Pottera, myslela jsem si o sobě, že mne žádná z testovacích otázek nemůže zaskočit, ale jak jsem se hluboce mýlila. Otázky z posledního levelu této hry a zejména ze závěrečné prověrky znalostí jsou skutečně obtížné a odpovědi na ně nezískáte pouhopouhým odehrání zmíněných her.

Samotná hra je tudíž rozčleněna do čtyř základních levelů, z nichž každý obsahuje patnáct velice obtížných otázek, na které je nutno správně odpovědět. U každé otázky máte možnost volby ze čtyř předem nabídnutých odpovědí a to pod písmeny a) - d), jestliže potom zvolíte správnou odpověď, ozve se vám takřka frenetický potlesk a vy postupujete k další otázce, přičemž takto se proberete až k poslední otázce v každém dalším levelu. Pokud se však zmýlíte a odpovíte nesprávně, potom se ozve bručivý tón, objeví se nápis „ŠPATNĚ“ a vy se vracíte zpět k první otázce v příslušném levelu a můžete začít znovu. Doporučuji vám si písmeno každé správné odpovědi poznamenat, neboť ne každý z vás má dobrého „pamatováka“ a stále vracení se zpět na začátek vás může po chvíli zkoušek omrzet.

Po spuštění hry a objevení se loga můžete klepnout na “ZAČÍT” a nabídne se vstup do jednoho ze čtyř levelů, posloupnost levelů není nutné dodržet, ale doporučuji ji neporušovat, ověříte si tak skutečně podrobně vlastní znalosti. Jestliže se chcete ještě o této hře dovědět o něco více, potom si otevřete nabídku “O programu”, kde se dovíte něco více o zrodu tohoto testu, v odskoku “Autor” se představí sám autor se všemi podrobnostmi o něm a s jeho nacionálemi.

Do nabídky “PLUS” se sice můžete dostat také, ale zpočátku v ní nic nepořídíte. Abyste tento test mohli totiž spustit, musíte zadat jediné správné heslo, které ale zjistíte až po dokončení jednoho ze čtyř levelů, kterého, na to však přijděte sami, nebudu vám kazit požitek ze hry samotné. Ať už tak či onak, „Harry Potter Test“ je rozhodně hrou jen pro zaryté fandy „Harryho Pottera“, než hrou určenou pro širší veřejnost, protože ta, pokud není s obeznámena s problematikou „Harryho“, vůbec nic si nezahraje a test ji samozřejmě vůbec nic neřekne. Jestliže však máte děti, nebo vás osobně HP baví, potom si hru rozhodně stáhněte a vyzkoušejte, možná že zjistíte, že děti vědí o Harry Potterovi“ více, než kdejaký „dospělák“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)