HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Orange Football - parádní fotbálek. (free hra)

Orange Football - parádní fotbálek.Orange Football - parádní fotbálek.Orange Football - parádní fotbálek.Orange Football - parádní fotbálek.

Hra Orange Football vznikla prací českého vývojářského týmu Orange a jedná se o zábavný fotbálek pro jednoho až čtyři hráče na motivy seriálu South Park. Pokud tedy patříte mezi příznivce těchto kreslených hrdinů, fotbalu nebo prostě dobré zábavy, určitě čtěte dál. Po spuštění hry vás přivítá velice zdařilé intro, které vás dovede až do menu. Zde si můžete vybrat buď hraní hry samotné nebo několika miniher. V hlavní hře máte na výběr hru pro dva nebo čtyři hráče. Pak už může začít zápas. Ocitnete se na pěkně zpracovaném hřišti, na kterém se budete prohánět za kulatým nesmyslem v roli kreslených postaviček seriálu South Park.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 14100 KB

Výrobce: ORANGE  Web

Zobrazení celkem: 3219

Zobrazení tento měsíc: 2761

Hodnocení oblíbenosti (871x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Utkání trvá 180 sekund a jak už to ve fotbale bývá, vyhrává ten, kdo vstřelí víc branek. Jak již bylo řečeno, Orange Football obsahuje také několik miniher. V první z nich, která nese název „Penalties“, se můžete těšit na penaltový rozstřel. V minihře „Dodge!“ bude vaším úkolem vyhýbat se padajícím míčům, „Fire“ vás postaví do role netradičního fotbalového brankáře, se kterým se budete pomocí střelné zbraně snažit nedostat gól.

Poslední minihra se jmenuje „Voleyball“ a jak již název napovídá, jedná se o jednoduchý volejbálek. Všechny minihry mají poněkud nepřehledné ovládání, na které si však po pár minutách hraní bez problému zvyknete.

Hra je velmi pěkně graficky zpracovaná a doplněna o skvělou scénickou muziku. I když použili autoři k tvorbě této hry masově používaný program Game Maker, jedná se o velice zdařilý kousek. Určitě jeden z nejlepších na GM scéně za poslední dobu.

Orange Football určitě nebude konkurovat fotbalovým gigantům typu FIFA nebo Pro Evolution Soccer, ale ostudu na poli freeware rozhodně neudělá. Jedná se o velice zábavnou hru, kterou vám rozhodně doporučuji stáhnout.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)