HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá (free hra)

NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá NovaWare: Clicked - neznalost neomlouvá

Mluvít o freeware, kterou vám dnes nabízíme jako o hře, by nebylo tím správným vyjádřením, ani její výstižnou charakteristiku. Pokud jste tedy již znuděni hraním jedné a téže hry, vyzkoušejte si tento dnešní autorský experiment, který hned tak jinde určitě nenaleznete. Nejedná se totiž o pouhou jedinou hru, ale o soubor celkem třiceti her v jedné, což je rozhodně přitažlivé a nevídané. Nejedná se však o hraní v tom pravém slova smyslu, neboť ať již zvolíte kterýkoliv ze dvou typů nabídnutého hraní, zjistíte brzy sami, že se ve skutečnosti jedná o jakési „rychlohraní“, nikoliv tedy o delší soustavné hraní zvolené hry. Lze to charakterizovat i tak, že se jedná o ukázky z různých her, které autoři vložili do jednoho souboru a chtěli si vyzkoušet tvorbu různých her, snad někdy hry rozpracují do podrobností.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 2982 KB

Výrobce: Silver Nova  Web

Zobrazení celkem: 2715

Zobrazení tento měsíc: 2453

Hodnocení oblíbenosti (750x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Protože jak jsem již uvedla v popisku ke hře, je „NovaWare“ skutečně experimentem, je nutno počítat s tím, že takovéto pojetí „hry“ není v oblasti freeware zcela obvyklé, naopak se jedná o opravdovou raritu. V čem tudíž tato ojedinělost hry spočívá? Zkrátka ve vaší neznalosti, neboť do poslední chvíle, dokud jednu z her nespustíte, nebudete vědět, do čeho se to vlastně vůbec pouštíte, tedy pokaždé na vás čeká větší, či menší překvapení. Jistě jste tedy již pochopili sami, že se jedná o soubor jakýchsi mini her, které však vůbec nejsou nudné a nemají nic mezi sebou společného.

Autoři vám nabídli dvě varianty hraní, hry totiž můžete hrát samostatně jednu po druhé, nebo na „přeskáčku“, lze si však vybrat i herní možnost, v níž se jednotlivé hry náhodným způsobem samy střídají, sami posuďte, který mód je zajímavější a přitažlivější. Nenechejte se ale ukonejšit, ne každá hra je tak zcela přímočará a lehounká, jak se na první letmý pohled tváří, v převážné většině zmíněných her vám určitě alespoň trošku autoři zamotají hlavou. Jako příklad lze uvést úkoly, kdy musíte kliknout včas na kostku poté, co získá určitou barvu a ta pak zmizí, budete hasit oheň, vypočítávat lehké matematické úkony, zkrátka je to jakási herní „všehochuť“.

Je tedy naprosto zřejmé, že autoři si chtěli vyzkoušet, jak vytvořit různé programy na tvorbu freeware různých odlišných žánrů. Možná tedy, že už brzy se dočkáme toho, že autoři předvedená dílka osamostatní a převedou je brzy do konečné, tedy rozšířené podoby, možná se také mýlím a jejich hry jsou jakousi vzpomínkou, nebo soupisem her již jimi dávno zpracovaných. Nevím, co z toho je pravda, neboť do hloubky tohoto problému jsem skutečně nešla, vyberte si tedy sami, možná že přijdete ještě na jinou, možná pravděpodobnější variantu.

Ať už tak, či onak, konečný výsledek práce autorů „Silvernova“ je dílem rozhodně zajímavým, určitě i nevídaným a tudíž originálním. Je jen na vás samotných, zda tomuto způsobu herní tvorby přijdete na chuť, nebo jej zavrhnete a odmítnete mu dát vaši přízeň. U nás se říká, že „někdo rád vdolky, jiný holky“, nebo také „dvěma pánům nelze sloužit“, takže záleží jen na jednotlivých hráčích, jak se k této hře postaví.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)