HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Painter - s větrem o závod! (free hra)

Painter - s větrem o závod!Painter - s větrem o závod!Painter - s větrem o závod!Painter - s větrem o závod!

Když jsem s Internetu pro vás stáhla tuto hru a spustila ji, abych mohla na ni napsat recenzi a nabídnout ji i vám, hned napoprvé po jejím spuštění jsem si vzpomněla na známou českou písničku „Utíkej Káčo, utíkej, utíkej, honí tě kocour divojkej, divokej“. Skutečně mně tato hra takto inspirovala a hned vám prozradím proč. Hned po zahájení hry budete velice jednoduchým způsobem ovládat malou šedou myšku a utíkat s ní po modrých čarách a v patách vás bude stále stíhat šeredný modrý brouk, přičemž nesmíte dopustit, aby se mu to podařilo, neboť byť i jen sebemenší dotyk s ním je vaše neodvratná smrt a také ztráta jednoho ze tří vám autory přidělených životů. Na první pohled se může zdát, že se jedná o lehkou záležitost, ale jak se říká, první zdání často klame a toto rčení v této hře platí v plném rozsahu.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 1709 KB

Výrobce: Retro Remakes  Web

Zobrazení celkem: 2813

Zobrazení tento měsíc: 2559

Hodnocení oblíbenosti (782x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Ne nadarmo se také říká, že v „jednoduchosti je síla“, což pro tuto dnešní hru platí naprosto v plném rozsahu a smyslu tohoto rčení. Vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem je utíkat po modrých čarách, které takto zezelenají a nenechat se polapit vás pronásledujícím nepřítelem. Jakmile uzavřete tímto popsaným způsobem některý z obrazců, tento zmodrá, což je znamení, že na toto místo se již není nutno se vracet, i když spasit se sem útěkem v případě nutnosti a nebezpečí samozřejmě můžete.

Váš nepřítel má kupodivu velice vysokou inteligenci a vyhledává si vás, jako zkušený indiánský stopař, takže ho berte naprosto vážně a nepodceňujte ho. Jako šedá myška v síti zprvu modrých čar tudíž musíte oběhnout všechny obrazce ze sítě, tímto způsobem je zbarvit do modra a tak postoupit do dalšího kola. Na toto vaše počínání máte pouhé tři životy, postupujete po čarách jednoduchých geometrických tvarů, či hodně složitých obrazců (například hmyzí hlava a jiné podobné kresby) a vašim úkolem je nenechat se chytit a dostat se co nejdále.

Ve hře na vás čeká až neuvěřitelných třicet úrovní, ale jak tomu už u podobných her bývá, s postupem do dalších vyšších kol podstatně přibývá ne herní obtížnosti. Nepřítel je vám stále v patách, takže jakmile přeběhnete jednu křižovatku, hned si rozmyslete, kudy dál a ještě před doběhnutím k další již držte připravenou kurzorovou klávesnice pro směr, kterým hodláte pokračovat. Pokud byste měnili směr až na ní, převážně byste již nestačili odbočit požadovaným směrem a běželi byste úplně jinam, než kam jste chtěli, čímž samozřejmě zvyšujete nepříteli šance na vaše dopadení.

Po skončení hry, tedy poté co vyčerpáte všechny životy y definitivně „zemřete“, si můžete dosažený počet bodů zapsat svým jménem, či alias, do výsledkové tabulky, což je samozřejmě motiv pro nové hraní hry, neboť si tak můžete vylepšovat vámi dosažené předcházející výsledky. Lze také zapojit do soutěžení i vašeho sourozence, nebo dobrého kamaráda a snažit se „ na střídačku“ o totéž, což je bezpochyby hodně přitažlivé. Hra je velice chytlavá až návyková, jakmile vás „chytí“, jen tak honem se od ní neodtrhnete zvláště pak tehdy ne, pokud se vám začne dařit.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)