HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Jumping Squirrel - vzhůru za diamanty! (free hra)

Jumping Squirrel - vzhůru za diamanty!Jumping Squirrel - vzhůru za diamanty!Jumping Squirrel - vzhůru za diamanty!Jumping Squirrel - vzhůru za diamanty!

Že veverky mají rády oříšky, či jadérka ze šišek, nebo z bukvic, to přece ví už každé malé dítě, na tom skutečně není nic podivného. My vám však dnes představíme veveřici, jejíž záliby jsou zcela jiné a skutečně originální. Vaše malá veverka totiž nalezla zalíbení v drahokamech, tedy přesněji řečeno ve třpytících se diamantech, takže má tedy před sebou skutečně nelehký úkol. Musí v bludišti, ve kterém se ocitne, najít předem stanovený počet těchto zářících kaménků, přitom se musí vyhýbat kostlivcům a jiným příšerám tak, aby po sebrání všech kamenů postoupila do dalšího kola. Že to nebude tak zcela jednoduché, na to klidně vezměte jed, navíc samozřejmě bez vaší pomoci tato veveří krasavice nic nenadělá. Proveďte ji tedy bludištěm, vyhněte se všem bestiím, seberte všechny kamínky a hurá vpřed!

Statut: freeware

Typ: akn

Velikost: 8206 KB

Vrobce: MyRealGames  Web

Zobrazen celkem: 1829

Zobrazen tento msc: 1677

Hodnocen oblbenosti (671x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Nechtěné dobrodružství malé veveřice souvisí s nekalými praktikami a intrikařením zlého čaroděje, který veverku unesl a začaroval ji do jeho sídla, plného všemožných krvežíznivých potvor a bestií. Dal však veverce jednu možnost, jak se dostat z tohoto pekelného bludiště ven, pokud prý se jí podaří posbírat v každém kole pevně stanovený počet diamantů a přitom se nedostat do spárů kostlivců a jiných příšer, dostane se prý zpět na svobodu.

Inu věřte však čarodějům, brzy zjistíte sami, že jeho sliby jsou chyby, neboť pokud tento úkol splníte, veveřice se na svobodu nedostane, ale ocitnete se záhy v jiném bludišti, aby se vaším přičiněním pokoušela dostat z bludiště opět ven za stejných podmínek. Váš úkol v každém kole je tudíž posbírat všechny diamanty, které se nacházejí v různých koutech příslušného bludiště. Není to však vůbec jednoduché, neboť kromě již zmíněných nestvůr máte ještě jednoho, i když neviditelného nepřítele, kterým je neúprosně ubíhající časový limit.

Je tedy zcela evidentní, že budete muset šetřit doslova každou sekundou, jinak úkol jen těžko splníte, navíc ještě můžete při každém chybném kroku spadnout do propastí. Vaše snažení bude ovlivňováno i skutečností, že již zmíněné bestie nejsou žádnými „blbečky“, ale jsou to postavy s vysokou, až nepředvídanou inteligencí, které se nenechají ošálit vašimi úhybnými manévry a sledují vás stále na každém kroku, jako indiánský zvěd, z čehož potom jednoznačně vyplývá, že hra je velice obtížná.

Grafické zpracování této hry lze směle zařadit mezi skvosty všech akčních arkád, neboť vše je propracováno do těch nejmenších detailů a podrobností. K dispozici máte možnost si vybrat ze dvou vám autory nabídnutých herních prostředí, předem vám ale mohu prozradit, že jedno je hezčí než druhé. Pokud se týká ozvučení hry, ani k němu nelze mít negativních připomínek, zní velice věrohodně a naprosto originálně.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)