HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce. (free hra)

Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce.Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce.Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce.Narbacular Drop - pohádka o princezně Krátkonožce.

Představovat vám studentský tvůrčí a autorský kolektiv, studující na vysoké škole „Digipen“, by skutečně bylo oním příslovečným nošením dříví do lesa, neboť jsme vám od něj už nabídli tolik her, že byste je nespočítali ani na prstech obou rukou. Tentokráte jsem však celou situaci trochu předběhla, neboť poté, co tato šikovná a dnes již světově proslulá a sehraná tvůrčí parta tvůrců freeware hned poté, co „Narbacular Drop“ spatřil světlo tohoto světa a získal tak spousty uznání a ocenění od různých institucí, završila parta úspěch tím, že si jí povšimla i známá společnost „Valve“ a nabídla jim spolupráci a uplatnění v dalších nových hrách. Jedná se o hru s velice originálním nápadem, kdy si zřejmě autoři ověřili novou, téměř revoluční myšlenku v oblasti freeware, propojit jednotlivé levely procházením přes magické portály.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 26224 KB

Výrobce: Nuclear Monkey Software  Web

Zobrazení celkem: 2927

Zobrazení tento měsíc: 2626

Hodnocení oblíbenosti (796x):

0%   25%   50%   75%   100%  
66%

Pusťte se tedy do této zcela nově a nezvykle pojaté hry, jejíž grafika, provedená ve třech rozměrech, už sama o sobě si zaslouží uznání a pochvalu jejím autorům. Je to až téměř neuvěřitelné, co všechno budete moci vykonat pomocí dvou nekonvenčních magických portálů. Ovládat tedy budete malou princezničku všeobecně nazývanou jako Krátkonožka, no vlastně ji budete pomocí mnou zmíněných portálů umožňovat a uvolňovat cestu pro další pokračování ve hře.

Této nešťastnici, uvězněné krutým, zlým a bezcitným čarodějem, budete muset pomáhat projít rozlehlou sítí bludišť, přičemž na první pohled se může zdát, že z nich není žádné rozumné východisko. Inu zdání klame, co se zdá, to je sen, záleží jen a jen na vašich schopnostech a důvtipu, abyste zajatou princezničku z prokletých bludišť vyvedli. Pomoci vám mohou i princeznini věrní přátelé, ětšinou milá zvířátka, ale hlavní tíha správného řešení spočívá jen na vašich bedrech.

Na zmíněných portálech je totiž postavena celá základní koncepce hry, princezna nedisponuje žádnými kouzly, nevlastní žádné zbraně, vše obstarávají jen vámi správně umístěné dva portály. Takže si představte si, že vlastníte dva portály, které můžete kdykoliv umístit kamkoli za podmínky, že se poblíž nachází kovová zeď. Tak můžete jeden umístit například na strop, druhý potom na podlahu a běda nepříteli, který se některého z portálů dotkne, zahučí do propasti a je nenávratně po něm, přičemž princezničce se to stát nemůže. Má totiž vzácnou schopnost ve zdraví přežívat pády i z těch největších výšek.

Pomocí zmíněných portálů, tedy jejich správným rozmístěním tudíž můžete nejen likvidovat všechny kruté bestie, ale přemísťovat vám v cestě zavazející předměty, nebo je umísťovat tak, jak vám to nejlépe vyhovuje. Lze tímto způsobem využívat i možnost pomoci vám nakloněných zvířátek, dostanete se i na místa, která jsou na první pohled nepřístupná, dokážete procházet i skrz tlusté zdi a stěny, dokonce lze takto i přecházet až na neuvěřitelně veliké vzdálenosti.

Pro chůzi používáte klasickým způsobem všechny kurzorové klávesy, myš vašeho počítače potom slouží k ovládání a správnému rozmísťování obou portálů. Myší můžete také měnit pohled z „první osoby“ na „třetí“, čímž si vylepšujete a zpřehledňujete váš rozhled a celkovou orientaci ve hře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)