HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

King Pong - královský ping-pong. (free hra)

King Pong - královský ping-pong.King Pong - královský ping-pong.King Pong - královský ping-pong.King Pong - královský ping-pong.

Ping-pong patří bezesporu mezi oblíbené stolní sportovní hry, je však zapotřebí mít k jeho zahrání nejen potřebné sportovní vybavení, ale také spoluhráče, respektive soupeře. Pokud tedy tuto hru rádi hrajete, potom si ji můžete spustit v teple vašeho domova. Nepotřebujete hledat žádného protivníka, neboť toho vám v plné míře nahradí váš počítač a vězte, že to není soupeř ledasjaký, ba naopak velice zdatný, ale pokud nějakého živého soupeře právě po ruce máte, můžete využít k hraní i jeho. Brzy zjistíte, že porazit vašeho soka není lehkou záležitostí, neboť je stále ve střehu, pokud budete odolávat jeho útokům, potom se počne hra hodně zrychlovat, chcete-li vyhrát, musíte mít tudíž dobrý postřeh. King Pong je originální hrou, naskýtá vám mnoho nových herních možností a právem je tudíž nazván královským.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 5691 KB

Vrobce: Anykeysoft  Web

Zobrazen celkem: 4281

Zobrazen tento msc: 3690

Hodnocen oblbenosti (1284x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Tato hra, mimo již zmíněné originality však také disponuje takřka vším, co dělá hru kvalitní, poskytne vám vynikající, až podivuhodnou vynikající hratelnost, ale a to především, hodně dlouhou a dobrou zábavu. Hrát tedy můžete proti počítači, nebo vyzvat sourozence, či kamaráda. Možnost hraní přes internet tady absentuje, pokud tudíž hodláte hrát ve dvou, budete se muset dokázat „uhnízdit“ oba u jednoho počítače. Klasický mód je jednoduchý, ovládáte jakousi pálku, jejíž pomocí odrážíte poletující míček. Pokud míček netrefíte, soupeři se připočítá bod a totéž samozřejmě platí i naopak.

Kromě strefování se do míčku můžete také v určitých časových limitech střílet. Jakmile strefíte soupeře, na chvíli ho takto zmrazíte a on nebude na okamžik schopný pohybu. Pokud trefíte míček, tento se odrazí, nebo nabere takřka „kosmickou“ rychlost. Tím pravým potěšením jsou však různé bonusy a prémie, které můžete během hraní taktéž sbírat. Tyto se zcela náhodně generují na hracím poli, vám potom stačí je trefit míčkem, či střelou a poté je sebrat vaší pálkou.

Tak můžete získat ochranný štít proti vašemu soupeři, rozšířit délku vaší pálky, zachytit naváděné střely, obdržet větší rychlost odrážení balónku, také jeho znásobení a mnoho dalších užitečných herních vylepšení. Všechna zmíněná vylepšení jsou však pouze dočasná, ale velmi kladně i negativně ovlivňují průběh hry a bez jejich pomoci tedy ve hře neuspějete a navíc tak dáváte šanci k výhře vašemu soupeři.

Grafika hry sice nepatří k těm nejsilnějším stránkám hry, ale svému účelu plně vyhovuje a není třeba se o ní zmiňovat hanlivě a negativně. Je však rozhodně naprosto přehledná, takže nemusíte mít obavy, že by vám na hrací ploše mohlo něco „utéci“. Obtížnost hry je na vcelku přijatelné úrovni, hře vévodí skvělá hratelnost a skutečně jednoduché ovládání. Hra obstojí i po stránce audio efektů, takže se u hraní, především pokud využijete možnost herního přestavování, nudit nebudete a to ani při hře v jednom hráči proti vlastnímu počítači, i když ve dvou je to určitě napínavější.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)