HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti. (free hra)

Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti.Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti.Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti.Toki 2: Phrozen Wish - opičák na nebezpečné pouti.

Jedná se o velice vydařenou „skákačku“, která vás rozhodně překvapí svým originálním námětem. Hra je poměrně krátká, obsahuje totiž pouhých pět levelů, zato však velmi pohledně graficky vypracovaných a hlavně různě vyhlížejících, neboť herní prostředí jsou hodně proměnlivá, takže nudit se rozhodně nebudete. Na své nebezpečné pouti se budete setkávat s mnoha různými nepřáteli, nikde kromě čtvrtého levelu nenarazíte na závěrečného Bosse, což bývá u podobných her notorickým zvykem. Ve čtvrtém kole však na vás čeká obrovské ledové monstrum, které samozřejmě musíte zlikvidovat, což už však zdaleka není tak jednoduché, jako eliminování obyčejných, tedy řadových nepřátel. Hlavní hrdinkou je podivná opice, která umí kromě skákání, také střílet vražednou mrznoucí směs na nepřátele.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 849 KB

Výrobce: Purevil  Web

Zobrazení celkem: 3189

Zobrazení tento měsíc: 2786

Hodnocení oblíbenosti (842x):

0%   25%   50%   75%   100%  
67%

Kromě toho tato opice dokáže dokonce plavat, částečně poletovat vzduchem, lézt a šplhat po větvích a různých žebřících, ale má jednu velice nedokonalou vlastnost, při každém, byť jen sebemenším dotyku s kterýmkoliv nepřítelem ihned umírá, což může být pro hráče velice nepříjemné, až frustrující, neboť dostala od autora hry „do vínku“ pouhé tři životy, což vzhledem k obtížnosti hry nemusí být pro každého z vás plně dostačující.

Naproti tomu je nutné ocenit a to i přes poměrně velkou herní obtížnost, dobrou hratelnost a velice jednoduché ovládání, vystačíte si s kurzorovými klávesami pro chůzi, levým „Shift“ skáčete a zmrazující směs vystřelujete na nepřátele pomocí mezerníku, jen si musíte mnohdy chvíli počkat, než se vám vypotřebovaná směs znovu doplní, je to ten modrý ukazatel vlevo nahoře, kde taktéž máte znázorněn stávající počet životů malými ikonkami opičích hlav.

Jedná se tudíž o téměř roztomilou arkádu, takřka „nabitou“ přímo kouzelnými postavičkami, které vás po stránce grafické rozhodně překvapí a zaujmou. Vámi vedený, hodně sympatický opičák, tedy cestuje z místa na místo a musí čelit nejrůznějším nebezpečím. Bude tedy pouze a jen na vás, zdali s ním dokážete překonat mnohé, někdy těžko předvídatelné a prapodivně se chovající překážky a vaším jediným úkolem potom je, překonat všechny nástrahy, pasti a pastičky, likvidovat nepřátele a dovést ho bezpečně do cíle, což však jak zjistíte brzy sami, není žádná procházka „růžovým sadem“.

Pokud se jedná o grafické zpracování, není to skutečně nijaký zázrak, přesto však není nutné mít ke grafice vážné připomínky, je otázkou vkusu a autorského záměru. Co však je nutné vyzdvihnout a také samozřejmě ocenit, je doprovodná hudba, neboť při jejím výběru měl autor rozhodně šťastnou ruku a projevil cit pro splynutí s hrou, neboť zmíněná hudba na rozdíl od hry samotné, která je mnohdy až adrenalinovou záležitostí, vaše pocuchané nervy dokáže uklidnit, působí nejen líbivě, ale hlavně konejšivě.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)