HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole (free hra)

26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole26 Biketrial Game 2 – krkolomná jízda na kole

Není tomu tak dlouho, co jsme vám na našich stránkách nabídli skvělou hru od stejného českého autorského týmu tvůrců freeware „26 Biketrial game“ a už tu máme další, tedy mnohem propracovanější vydání „Biketrialu“. V druhém dílu je oproti prvnímu dosti změn, například možnost libovolně rotovat většinou překážek o 360 stupňů. Rotovat nelze jen některé, jako třeba pneumatiky na výšku, nebo skruže, jelikož je to zbytečné poněvadž jsou kulaté. Další podstatnou změnou je potom chování jezdce, který již není statický obrázek, ale postava složená z částí a lehce pohyblivá. Rovněž možnost měnit kolo, ale i jezdce a helmy doznala zlepšení. Lze nyní měnit nejen rám kola a ráfky ale i pláště, řidítka, hlavové složení, kliky a přední kotouče, ale ovládání hry zůstalo víceméně stejné, což je rozhodně potěšující.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 29475 KB

Výrobce: Pepagames  Web

Zobrazení celkem: 4394

Zobrazení tento měsíc: 3512

Hodnocení oblíbenosti (779x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Znovu jsou zde dvě možnosti ovládáni, ale jedna klávesa ubyla, je to rockring up. Nyní je tento trick sloučen s jump. V menu samotné hry tedy přehledu výkonů přibyla spousta nových ukazatelů. Hlavně jsou již jednotlivé kategorie rozděleny na Jump, Bunnhop, Pedalup high, Pedalup lenght, Pedalkick high, Pedalkick lenght a balance, tudíž budete-li provádět vybraný trik, tak zlepšovat se budete pouze v něm. Dále přibyla energie, občas je tedy nutno jezdce nechat trochu oddychnout a nabrat sílu. Rovnováha se již podle ukazatele ovládá pouze do stran a při stání na zadním se ovládá pouze pohledem na jezdce a jeho náklon.

Hra je vydána jako freeware, ale pokud zaplatíte drobný poplatek cca 100,-Kč, dostanete aktivační klíč a budete moct využívat hru na plno. Znamená to, že freeware verze bude obsahovat dvacet levelů, všechny rámy, doplňky, jezdce a helmy. Ve verzi plné bude levelů padesát a po projetí všech levelů se opět odemkne editor levelů, možnost zahrát si vlastní level, nebo si level stáhnou, či v menu hry svůj level jednoduše poslat na web ke stáhnutí. Projetím levelů rovněž získáte bonus v podobě ještě několika rámů, jezdců a helem.

Samotnou hru lze tedy bez přehánění popsat jako skvělé a velice vydařené propracování mnou již zmíněného prvního dílu. Jak říkají sami autoři, na hře začali pracovat ještě před vydáním prvního dílu a hra se tedy dočkala svého zveřejnění až po jedničce. Hra je tudíž mnohem propracovanější nežli první její vydání a je i mnohem dokonalejší. Grafika hry a technické zpracování doznaly podstatných změn, ovšem v tom dobrém slova smyslu a autoři si skutečně zaslouží obdiv a uznání. Komu se tedy líbila již jednička, ten bude touto hrou přímo nadšen, bavit se totiž můžete mnohem déle a daleko lépe.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)