HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

TI - prověřte si postřeh a znalosti! (free hra)

TI - prověřte si postřeh a znalosti!TI - prověřte si postřeh a znalosti!TI - prověřte si postřeh a znalosti!TI - prověřte si postřeh a znalosti!

Pokud jste již doslova přesyceni různými „střílečkami“, „hopsačkami“ a ani navíc nemáte chuť si lámat hlavu nad nějakým složitým logickým problémem, potom vám nabízíme k zahrání hru takříkajíc z „jiného soudku, či škatulky“. Jediné, co se od vás chce, je mít dobrý postřeh, rychlé reakce a hbitost prstů na vaší klávesnici, k tomu všemu je potom třeba přidat i trošku té příslovečné trpělivosti a drobeček toho štěstíčka. Pokud si hru spustíte, budete se možná domnívat, že vše zvládnete tak říkajíc „levou rukou“, no poté, co postoupíte do vyšších kol, rychle zjistíte, že pravý opak je skutečností. Háček spočívá totiž v tom, že k výše uvedeným potřebným znalostem a vlastnostem musíte později přidat ještě jednu další a velice potřebnou, totiž perfektní znalost rozložení čísel a písmen na klávesnici vašeho počítače.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 8907 KB

Výrobce: Guido Raffinatore  Web

Zobrazení celkem: 3206

Zobrazení tento měsíc: 2802

Hodnocení oblíbenosti (725x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jakmile hru spustíte, budete zřejmě překvapeni její na první pohled domnělou snadností, no ne nadarmo se říká, že „první vyhrání z kapsy vyhání“. Nejdříve totiž počnou seshora hrací plochy padat dolů znaky všech kurzorových klávesnic, které musíte na klávesnici vašeho počítače kopírovat. Není to vůbec těžké, ani složité, takže do druhého kola projedete jako onen příslovečný „nůž máslem“. Poté co se ale ocitnete v druhém kole, vše se počne opakovat, ale nyní již v rychlejším tempu, navíc se znaky počnou i náhodně objevovat v některé části hrací plochy.

Později se nároky na vaši hbitost počnou zvyšovat, začnou se totiž objevovat i číslice, které kopírujte na písmenné části vaší klávesnice, což už počíná být obtížnější a náročnější. Pokud znak, či číslici včas nezkopírujete, potom se tato přesune jako neumístěná do tabulky vlevo na hrací ploše, jestliže tuto tabulku naplníte, hra končí fiaskem a můžete se o štěstí pokoušet znovu.

No to však ještě není zdaleka všechno, v dalších kolech se počnou na předem neznámých místech, nebo padat seshora vaší hrací plochy i písmena, takže skutečně nevíte, kam dřív skočit. Ve výhodě budou potom ti hráči, kteří dokáží na klávesnici vašeho počítače psát „poslepu“ a přitom mohou v klidu sledovat dění na hrací ploše. Je tedy zřejmé, že největší naději získat ve hře co největší počet bodů a postoupit co nejdále do vyšších kol, budou mít počítačoví experti, písařky, nebo sekretářky, neboť toto počínání je jejich „dennodenní chléb“.

Za zdárné ukončení každého kola potom získáváte body k dobru, postoupit tedy co nejdále a získat co největší počet bodů, je tedy cíle a účelem této originální a nevšední hry. Graficky není hra nikterak úchvatná, v této hře však ani nejde o grafické zpracování, nýbrž o pochopení a akceptování herního systému, navíc v tom „fofru“ vám mnoho času na prohlížení grafického zpracování nezbude. Hra je ale opatřena vkusně vybranou doprovodnou hudbou a dočkáte se v ní i zvukových efektů. Jo a abych nezapomněla, času na rozmýšlení příliš nemáte, vše je omezeno časovým limitem.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)