HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

ScaraBall - arkanoid v super hávu. (free hra)

ScaraBall - arkanoid v super hávu.ScaraBall - arkanoid v super hávu.ScaraBall - arkanoid v super hávu.ScaraBall - arkanoid v super hávu.

Není to tak dlouho, co jsme pro vás na našich stránkách nabídli hru „Egypt Ball – egyptský „Arkanoid“ z Japonska“. Nejen na našich stránkách můžete najít spoustu Arkanoidů, ať už povedené a originálně zpracované, až po naprostá fiaska, či dokonce již hodně okoukané plagiáty nepovedených klonů. Tentokrát vám představujeme hru rovněž nejkvalitnějšího charakteru, jejímiž autoru je známý tvůrčí kolektiv „GameTop“, známý svými originálními a technicky zcela dokonale zpracovanými hrami. Dnešní jejich hra, dokonale provedená v 3D grafice je skutečně hrou velkolepou a kolosální, pokud si ji stáhnete a spustíte, naskytne se vám tak překrásný obraz, že ještě v prvním kole nebudete věřit tomu, že jste se právě pustili do již téměř „zprofanovaného“ Arkanoidu, všestranná dokonalost, to je výstižný popis hry.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 12422 KB

Výrobce: GameTop  Web

Zobrazení celkem: 3518

Zobrazení tento měsíc: 2927

Hodnocení oblíbenosti (735x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Dokonalé provedení hry v 3D grafice není však vše, čím budete ve hře překvapeni, nebo dokonce uvedeni v úžas. Autoři hry totiž pro vás připravili celých neuvěřitelných šedesát kol, nebo chcete-li levelů, přičemž každé kolo je grafickou perlou s nádhernými, až neuvěřitelnými světelnými a zvukovými efekty, navíc vás po celou dobu hraní bude provázet originální doprovodná hudba. Před spuštěním hry si můžete dokonce vybrat jednu ze tří nabízených obtížností, doporučuji vám ale začít tou nejlehčí, neboť i tak budete mít zpočátku „plné ruce“ práce.

Zmínila-li jsem se o celých šedesáti herních kolech, potom ale vězte, že po spuštění hry budete mít přístupné pouze to první, do těch ostatních se musíte poctivě „prokousat“, snad vás ale potěším tím, že pokud jednou již příslušný level dohrajete, zůstává vám otevřený i tehdy, pokud hru ukončíte. Jelikož se rozhodně nejedná o hru, kterou byste odehráli na „jeden zátah“, je tento fakt velice důležitý, neboť při dalším spuštění hry nemusíte začínat znovu od samého začátku, ale od poslední hry, samozřejmě si můžete kteroukoliv předchozí již dokončenou přehrát znovu.

Doporučuji vám také před prvním spuštěním hry si prostudovat v menu všechny ve hře se nacházející bonusy, neboť jich je skutečně taktéž bezpočet, ne všechny jsou kladné a ne všechny vám přinášejí stejný počet bodů k dobru a je přece samozřejmé, že získat co nejvíce bodů je účelem a cílem hry, taktéž jako i postupovat stále do předu do dalších kol. Znovu opakuji, že tato hra se autorům skutečně vydařila na výbornou, jen počítejte ještě s tím, že do hry přibalili navíc i reklamní balíček, ostatně i toto je u těchto autorů stálým zvykem a trochu té reklamy jim přejme, zaslouží si to.

Co říci na závěr? Přestože je Arkanoid hrou známou a taktéž i léty okoukanou, tato dnešní rozhodně zaujme i ty z vás, kteří hrám tohoto typu vůbec nefandí, je v ní totiž tolik nádherných a oslňujících prvků, které stojí zato shlédnout. Připočteme-li k těmto atributům i skutečnost, že se jedná o hry velice dobře hratelnou a nebojím se tvrdit, že přímo „chytlavou“, potom by bylo věru škoda si ji nezahrát, i když se domnívám, že všech zmíněných šedesát kol dohrají jen ti největší vytrvalci, pokud ovšem se vám to podaří, získáte až neuvěřitelný počet bodů :-).
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)