HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Roudnický příběh - špionážní zápletka. (free hra)

Roudnický příběh - špionážní zápletka.Roudnický příběh - špionážní zápletka.Roudnický příběh - špionážní zápletka.Roudnický příběh - špionážní zápletka.

„Roudnický příběh“ je prvotinou dnes již poměrně známého tvůrčího českého kolektivu GAMAX, i když původní herní verze této hry měla od dnešní podoby, kterou vám předkládáme, hodně daleko. Tento autorský kolektiv, sídlící jak jste již jistě pochopili sami v Roudnici, zpracoval tuto skvělou a nápaditou adventuru ve velice zručně kreslené formě a zasadil její příběh, jak také jinak, do jejich rodného městečka. Ve hře navštívíte přes mapu, která je k vám k dispozici, několik různých lokací, které se vám však otevírají na mapě až po splnění úkolů z předcházejících lokací. Tak postupně navštívíte restauraci Renda, další restauraci U Wágnerů, podíváte se ke Gymnáziu, zahrajete si v herně, ocitnete se i v opravářské dílně. Zkrátka a dobře, lokací je hodně a je jen na vás, abyste je všechny prošli.

Statut: freeware

Typ: adventury

Velikost: 17312 KB

Výrobce: GAMAX  Web

Zobrazení celkem: 4754

Zobrazení tento měsíc: 4204

Hodnocení oblíbenosti (1070x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Příběh hry začíná velice zajímavým způsobem, neboť prostřednictvím „komiksových“ obrázků se dozvíte, jak tajný americký tajný agent odcizil z ruské vojenské základny super tajný a nejnovější čip, který je schopný navádět ruské rakety přes americký raketový deštník. Agent se sice na rychlý útěk, když se zmocní ruského tryskového letounu a zamíří si to přímo do Washingtonu, ale to ještě neví, co na něj čeká.

Při průletu nad Roudnicí nad Labem, kdy je nucen snížit výšku svého letu, aby ho nezachytily místní radarové systémy, bohužel právě místní Rómové se snažili naladit roudnickou televizi RTV, což se jim nepodařilo, ale paprsky zasáhly letoun, který vybuchl. Pilot sice vyskočil na poslední chvíli z letounu a otevřel si padák, ale z jeho kapsy mu vypadl tajný čip a to přímo do místního pralesa :-).

Zde ho našel již zmíněný gymnazijní student s velice nízkým ICQ a s vlohami pro záškoláctví, možná jste se již dovtípili sami, že právě s tímto hlavním negativním „hrdinou“ se ve hře ztotožníte právě vy sami. Co jste v „pralese“ pohledávali, to už vám autoři nesdělili, možná že jste se vydali na hříbky, či sbírat jiné pralesní plodiny, jisté je pouze jedno, byli jste to právě vy, kdo ztracený čip nalezli a přivlastnili si ho.

Ani ve snu vás nenapadlo, abyste se vydali do školy, byť vyučování mělo již za chvíli začít, výmluvu pro vaši absenci ve vyučování jste si již v hlavě „zesumírovali“, místo toho jste tudíž vyrazili do restaurace Renda, abyste zjistili, co taková „kartička“ udělá, když ji vhodíte do hracího automatu. O výsledku tohoto vašeho počínání však nyní taktně pomlčím, abych vám předem neprozrazovala zajímavý herní příběh.

Žánrově je Roudnický příběh typickou „pint and click“ adventurou, což samozřejmě znamená, že k ovládání hry si plně vystačíte s myší vašeho počítače a s jejími oběma tlačítky. Pokud dokážete samostatně myslet a usuzovat, nemělo by vám dohrání hry činit žádné potíže, jestli se vám ale „podaří“ někde „zakysnout“, potom návod na tuto vydařenou, i když ne příliš obtížnou hru, naleznete zde: Abecedaher.cz
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)