HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Fishing Fun – osamělý rybář. (free hra)

Fishing Fun – osamělý rybář.Fishing Fun – osamělý rybář.Fishing Fun – osamělý rybář.Fishing Fun – osamělý rybář.

Rybáři jsou mnohdy kolem nich procházejícími lidmi, ať už nahlas, nebo jen v mysli, nazýváni „tichými blázny“. Pro člověka, neholdujícímu tomu loveckému sportu, připadá totiž velice nepochopitelné, že někdo může vytrvale „čumět do vody“ po celé dlouhé hodiny, byť by na jeho udici, na jejíž háček napichuje různá lákadla, nezabrala alespoň jediná bělička. Najdou se i takoví lidé, kteří s ironií sobě vlastní tvrdí, že rybáři nechodí chytat ryby, ale chodí je různými pochoutkami na háčku udice krmit. Mohu vám hned říci, že nic podobného vám v této hře nehrozí, vaše udice je totiž spíše harpunou, takže při správném zamíření a včasném vystřelení vám rybí kořist nemá šanci uniknout. Proto pokud rádi holdujete rybaření, pak se pusťte do dnešní hry, úspěch máte zcela zaručený a vysmívat se vám též nikdo nebude.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 3161 KB

Výrobce: VDWELLER  Web

Zobrazení celkem: 2808

Zobrazení tento měsíc: 2498

Hodnocení oblíbenosti (899x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Svojí koncepcí hra navazuje na staré a dobré známe hry s rybářskou tématikou, přesto v ní najdete mnoho nových, neotřelých a zcela originálních prvků, které vám přinášejí nový pohled na tuto jinak tématicky již okoukanou hru. Ve všech z 2D zboku viděných lokacích je vaším úkolem pomocí jakési harpuny pochytat co nejvíce ryb, za což jste odměňováni zcela neobvyklým způsobem, body přeměňovanými v peníze. V každém kole máte za úkol pochytat v zadaném časovém limitu předem stanovený počet ryb, pokud tento úkol splníte, přecházíte do obchodu, kde si můžete vylepšit veškeré vaše rybářské propriety.

Před vámi se totiž otevře obchod se širokou nabídkou rybářských potřeb, ve kterém se nalézají jak základní, tak i exkluzivní rybářské potřeby, jako jsou například háčky, máte možnost vylepšení vašeho rybářského prutu, dokonce si i zakoupit i nový lodní motor pro vaši loď, samozřejmě jen tehdy, pokud máte dostatečné množství finančních prostředků. Bohužel velká většina těchto „vylepšení“ trvá pouze jedno jediné kolo, což se může stát velikým problémem, záleží jen na vás, jak se dokážete s tímto faktem vyrovnat. Na druhé straně vás ovšem mohu potěšit, že vaše „výdělky“ s postupem do dalších kol jsou stále větší.

Grafické pojetí není nikterak oslňující, rozhodně však svůj úkol plní. Zato však všechny vaše potencionální úlovky jsou zpracovány velice podrobně až do těch nejmenších detailů. Obtížnost hry je prakticky zcela zanedbatelná, ovladatelnost potom jednoduchá a samotná hratelnost až neuvěřitelně přímo vynikající. Všechny tyto skutečnosti by měly být předpokladem, že se vám hra tak ihned neomrzí a vydržíte u ní delší dobu, přičemž se a to je hlavní, i dobře pobavíte. Hra je opatřena i doprovodnou hudbou s možností si vybrat ze tří druhů hudebních skladeb, je i reálně ozvučena, takže co byste si přáli víc?
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)