HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Boobza sports – i pomocí ňader lze sportovat (free hra)

Boobza sports – i pomocí ňader lze sportovatBoobza sports – i pomocí ňader lze sportovatBoobza sports – i pomocí ňader lze sportovatBoobza sports – i pomocí ňader lze sportovat

Sportovní hry jsou kategorií, na kterou nedá dopustit spousta našich spoluobčanů a rádi se zapojují do takzvaných sportovních kolektivních her, jako jsou basketball, baseball a též ping-pong, který sice zrovna není tou pravou kolektivní hrou, ale přece jen vezmeme-li v úvahu ping-pong čtyřhru, dala by se i tato do kolektivních sportů zahrnout. Tento názor zřejmě měli i vám již velice známí čeští tvůrci freeware, honosící se názvem „Jazzuo“, jejichž plodnost při tvorbě nových plných her je překvapivě ve srovnání s ostatními českými autory freeware až neuvěřitelná. Pokud tedy hovořím o tom, že se dnešní jejich hra zabývá sportovními hrami, pak musím upozornit na to, že byly tvůrčím týmem pojaty zcela neobvykle a svérázně, rozhodně originálně, i když hráčům mladším osmnácti let ji rozhodně doporučit nemohu.

Statut: freeware

Typ: erotické

Velikost: 4155 KB

Výrobce: Jazzuo  Web

Zobrazení celkem: 7124

Zobrazení tento měsíc: 6002

Hodnocení oblíbenosti (1585x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Partu z týmu „Jazzu“ totiž napadlo, že hrát sportovní hry zaběhnutým způsobem není to „pravé ořechové“ a tak do této hry zapojili, ano čtete správně, ženská prsa, tedy ňadra. Že to je nápad skutečně originální, o tom snad po spuštění hry nebudete ani chviličku pochybovat a navíc se domnívám, že budete velice překvapeni a nestačíte se divit, lapidárně řečeno doslova se vám „protočí oční panenky“. Říkám to proto, že převést sportovní hry do hodně erotické formy, to už vyžaduje hodně tvůrčí fantazie, která ale tomuto týmu zřejmě vůbec nechybí.

„Boobza sports“ je tudíž naprosto unikátní kolekcí tří sportovních odvětví, která dává dohromady jeden veliký, navíc základní atribut a tím je erotika. Mohu vás ujistit, že podobné sportovní hry jste ještě ve skutečnosti vidět nemohli a z z velice známých sportovních her dělá doslova celosvětové unikáty. Hlavním sportovním „náčiním“ jsou zde totiž ženská ňadra, která se, pokud přijdete na kloub způsobu jejich dokonalého ovládání, stávají vytříbeným ping-pongovým, baseballovým a basketbalovým míčkem. Pokud si nebudete vědět s prsy rady, potom si otevřete nápovědu, kterou do hry autoři vložili včetně obrázkové nápovědy.

Není tudíž zapotřebí, abych vám způsob hraní dále podrobně popisovala, neboť autorská nápověda je zcela pregnantní, faktografická a lehce pochopitelná, jen si je pouze nutno v menu hry zvolit náš mateřský, tedy český jazyk. Jako hlavní postava se v této překvapivé hře představí blondýna s obrovskou hlavou, na domovských stránkách autorů si můžete prohlédnout i připravená bonusová videa, na nichž tato charismatická slečna dokonce i anglicky hovoří, což je doména, kterou vám musím doporučit rovněž shlédnout.

Ručně kreslená a pro tyto autory velice typická grafika tohoto titulu je přímo fenomenálně originální, doprovodná hudba si zaslouží vysokého hodnocení. Hra samotná je, jak už je to u těchto autorů rovněž zvykem, zpracována v GameMakeru, což však ostatně jako nikdy, nikterak nesnižuje její vysokou kvalitu. Pokud máte rádi tak zvaně„praštěné“, či „potrhlé“ hry, je pro vás tato dnešní hra jako stvořená.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)