HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Broken Hearts - rozbitá srdce. (free hra)

Broken Hearts - rozbitá srdce.Broken Hearts - rozbitá srdce.Broken Hearts - rozbitá srdce.Broken Hearts - rozbitá srdce.

Za dávných časů, kdy vladaři začali rozvíjet svá ubohá království, byla ještě Země neposkvrněná krví a na světě panoval mír. V té době čtyři vládci, čtyř různých království Severního, Jižního, Západního a Východního již dávno zapomněli na staré proroctví a legendy, které se točily kolem jejich zemí. Každý z vladařů chtěl těm ostatním ukázat, jak vzkvétají jeho města a prosperuje jeho země a když těchto cílů každý dosáhl, na nějakou dobu byl klid. Znudění vladaři začali blíž zkoumat památky, jenž jim zanechali jejich předkové, aniž by si uvědomovali, jaký rozkvět nebo zhoubu tyto prastaré monumenty v podobě čtyř chrámů znamenají pro jejich království. Příběh hry se rozjíždí opravdu stylovou animací s pomalu sdílenými informacemi, což dává konečné herní atmosféře ještě více na tajemnosti.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 45603 KB

Výrobce: RPG2 HEAVEN  Web

Zobrazení celkem: 5093

Zobrazení tento měsíc: 3980

Hodnocení oblíbenosti (929x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Broken Hearts je tedy dosti dlouho zpracovávanou českou RPG hrou, velice příjemnou a dobře hratelnou, která již konečně spatřila světlo tohoto světa. Zaujme vás rozhodně svým nápaditým zpracováním, výbornou pointou, nepřehnanou obtížností a skvělou grafikou. Největším překvapením pro vás ale určitě bude rozsáhlost díla, se kterým si autoři dali očividně velikou práci, zato však rozhodně svým úsilím nemrhali zbytečně a konečný výsledek rozhodně řadí jejich výtvor mezi skvosty české freewarové scény. Povězme si tedy alespoň v krátkosti něco o příběhu, celý a podrobný můžete nalézt na domovských stránkách autorů.

Jako první pronikl do studených chodeb jednoho z těchto chrámů král Nastra. Tento panovník západního království názvem Mel-Abah neměl následovníka, ba ani ženu. Jeho sobecké chování mu pokazilo několikáté manželství i přes to, že to byl v hloubi duše dobrý člověk. Znuděný panovník se hnal s jeho věrnými vojáky do hlubin chrámů, snad hnán myšlenkou, že by se tam mohl skrývat nějaký zapomenutý poklad. I stalo se, že Nastra našel poklad, jenž mu zanechali předkové... k jeho zděšení to byl však spící muž, jenž byl ponořen do věčného spánku prastarou a zapomenutou kletbou.

Nastra, netušíc, že to není obyčejný člověk, narušil bariéru jenž ochraňovala spícího démona před vlivem času. Zesláblý démon rozpoznal toho, kdo narušil onu bariéru a zapřísáhl Nastrovi své služby. Nastra obdařen o démonického služebníka nedokázal kontrolovat svoje sobecké ambice a na jeho království dopadla doba temna, která po čase ušpinila města krví, plamenem, zápachem smrti a nekonečnou zkázou, kterou Nastra rozséval po své vlastní zemi.

Panování Nastry nesedlo do oka mnoha jeho podřízeným a hrst těch, kterým důvěřoval utvořila za jeho zády jednotku k jeho svržení. I stalo se, že v temných a úzkých chodbách jeho hradu si na něj počíhali. Ti, kteří měli vrazit dýku královi do zad se dříve, než tak učinili proměnili v popel. Na panovníka stále dohlížel jeho mystický služebník Valefor, který dokázal zamaskovat svoji přítomnost tak, že magií učinil své tělo neviditelným. Když démon ochránil panovníka před atentátníky, král téměř zbavený zdravého rozumu nechal zmasakrovat část své důstojnické gardy…

Takže pokud vás už začátek příběhu zaujal a hoříte zvědavostí, potom neváhejte a hru si stáhněte a pusťte se do hraní. Garantuji vám, že hra vám připraví tolik napětí a dobrodružství, že si ji nejen rádi zahrajete znovu, ale navíc ji hned tak z vašeho počítače nevymažete. Vždyť vracet se k dobrým hrám je určitě zásadou všech skutečných milovníků skvělých freeware.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)