HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Table Tennis Pro – zapinkejte si! (free hra)

Table Tennis Pro – zapinkejte si!Table Tennis Pro – zapinkejte si!Table Tennis Pro – zapinkejte si!Table Tennis Pro – zapinkejte si!

Jak už název vypovídá, bude se jednat o ping-pong, neboli stolní tenis. Tento rozšířený sport u nás bohužel začal poměrně upadat, ale i tak je dost zájemců, kteří si rádi zahrají. Table Tennis pro je simulátor ping-pongu, kde si můžete zkusit téměř všechny druhy úderů pomocí vaší myšky. Na hraní si můžete vybrat několik zkušenostních stupňů ovládání. V začátečnickém ovládání je na vás pouze jak bude míček sklopený a kam poletí, vše ostatní už zařídí počítač. V mírně pokročilém ovládání si už můžete vybrat jaký úder zahrajete,ale stále nemůžete dát rotaci a o zásah míčku se stále stará počítač.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 5521 KB

Výrobce: GRASS GAMES  Web

Zobrazení celkem: 3574

Zobrazení tento měsíc: 3108

Hodnocení oblíbenosti (830x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

V pokročilém ovládání konečně můžete pomocí myšky hýbat s pálkou a vše co jsem uvedl výše. A konečně profesionální ovládání, ve kterém můžete dávat i točené údery. Ale má to háček: toto ovládáni si můžete jen zkusit ,ale nemůžete s ním hrát, ledaže byste si zaplatili 20-30$. Kromě točeného úderu vám tento poplatek zpřístupní ještě nějaké místnosti a soupeře o kterých se dozvíte za chvíli. Psal jsem o tom, že se hra ovládá myší, ale jde to i klávesnicí nebo možná gamepadem, neboJoystickem, ale dovedete si představit, jak by se to hrálo s ovladačem od Wii?

Ve hře máte na výběr z několika pozadích, která si můžete před hrou nastavit, nebo si vyberete bez pozadí. Tedy pouze černý podklad, který nevypadá nijak hezky. Raději si nastavte do pozadí nějakou tělocvičnu. Co se týče hudebního či zvukového doprovodu, tak jste na špatné adrese, protože za celou dobu hraní uslyšíte nanejvýš jak hučí ve vašem počítači větrák. Hrát můžete proti počítači i proti kamarádovi na jednom počítači, což mi dělalo problém s ovládáním, neboť jsem pohnul s myškou a pohnula se moje i kamarádova pálka.

Dále je v menu možnost multiplayer, která my napsala hlášku ,abych spustil multiplayer firewall check (o tom jsem v životě neslyšel) a nešlo se do ní dostat. Ale určitě tam bude hra po lanu a možná i po internetu. Při hře proti počítači můžete zvolit obtížnost a zkušenosti protihráče, ale i na nejlehčí je docela těžké počítač porazit. Dále je v menu možnost tréninku, kde si nastavíte polohu stroje, který bude střílet balónky, které pak budete odpalovat. Hru bych doporučil fandům stolního tenisu nebo hráčům co si chtějí procvičit reflexy a přesnost rychlých pohybů myškou.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)