HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Truth About Game Developers – Pravda odhalena! (free hra)

The Truth About Game Developers – Pravda odhalena!The Truth About Game Developers – Pravda odhalena!The Truth About Game Developers – Pravda odhalena!The Truth About Game Developers – Pravda odhalena!

Název hry je tak výstižný, že není potřeba dodat prakticky nic. Zavede vás do vývojářského týmu, kterému šéfujete. Váš jediný úkol je motivovat lenivé herní vývojáře (čti otroky) k větší produktivitě a to především tím, že čas od času některého z nich zabijete. To byste se divili, jak jim pak jde práce od ruky a kmitají :-D.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 8285 KB

Výrobce: Petri Purho  Web

Zobrazení celkem: 2859

Zobrazení tento měsíc: 2477

Hodnocení oblíbenosti (850x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Na nezávislé scéně se už zrodila spousta neotřelých nápadů a zvláštnůstek, které by se na pulty obchodů jen těžko (jestli vůbec) protlačili.A „Pravda o herních vývojářích“ mezi ně patří. Nejde ani tak seriózní hru, ale spíše projekt k pobavení. Z velké části jde o parodii na právě zmíněnou komerční scénu. A o co že ve hře jde? Rozhodnete se vydělat nějaké peníze z prodeje počítačové hry. S tím cílem, že vaše náklady musí být minimální. Najmete si bandu otro… chci říci vývojářů, která pro vás pracuje a tvoří hru podle vašich parametrů. Vývojáři jsou ale celkem líná chátra, která když nemusí nijak nespěchá.

Proto je můžete různě motivovat. A jak je vtipně poznamenáno při startu hry, nejlepší motivací je zápach krve. Pokaždé když ty líné kůže potřebujete popohnat, stačí některého z těch pomalejších zabít a ostatní začnou kmitat a činit se. Smrt ale není jediným motivačním prvkem. Po určitém čase se vždy objeví karta s otázkou např. jestli chcete otrokům pořídit sodovku nebo podobně. Jak se rozhodnete je na vás. Dost to ale ovlivní další vývoj hry a náladu mezi otroky.

Ve svém rozpočtu (postranní kartě buget) můžete různě přenastavovat atributy hry. Záleží na vás, jestli dáváte přednost grafice, hratelnosti, nebo marketingu. Dále se zde dá manipulovat s výší platu pro vývojáře. Ale pozor, s jejich zabíjením a ostrouháváním platu to nesmíte přehánět, otroci by se mohli vzbouřit. Být velitelem takového projektu prostě není lehké :o).

Grafika vypadá koukatelně a působí příjemně, černobílé provedení se do tohoto projektu hodí. Sedne mu. S hudbou už ale tak jednoznačný soud nemám. Působí až moc vážně, a vzhledem k tomu, že jde vlastně o nadsázku, mohlo být zvoleno něco odlehčenějšího a svižnějšího. Hra není obtížná na ovládání. Vše probíhá pomocí myši. The Truth About Game Developers je vtipný počin, který by si zasloužil zahrání. Je to příjemná výplň pro kratší časový úsek.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)