HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

THERMINÁTOR - morbidní textovka. (free hra)

THERMINÁTOR - morbidní textovka.THERMINÁTOR - morbidní textovka.THERMINÁTOR - morbidní textovka.THERMINÁTOR - morbidní textovka.

Není tomu tak dlouho, kdy se mi ozval slovenský autor textových her Marian Vargovský a nabídl nám pro naše stránky a tím i samozřejmě vám, jeho novou hru s názvem „Nejaký hrdina“. Jsme vždy potěšení zájmem českých a slovenských autorů uveřejnit jejich dílka na našich stránkách, takže jsme jeho přání velice rádi splnili a hru zveřejnili na HS 17.03.2007 a jak se můžete přesvědčit sami, měla tato jeho hra na poměry Herního světa až neuvěřitelný zájem a zároveň, alespoň do této doby, dosáhla toho největšího čtenářského ocenění, kterého se v našem bodovém hodnocení hře může dostat. To svědčí o tom, že byť „textovky“ v současné době v oblasti freeware již „nekralují“, dobrá textovka nachází stále vzácné pochopení a ocenění u široké čtenářské veřejnosti, přesycené různými akčními „střílečkami.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 827 KB

Výrobce: Marian Vargovský 

Zobrazení celkem: 3503

Zobrazení tento měsíc: 3036

Hodnocení oblíbenosti (874x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Jak se zmiňuje sám autor této textové hry, tedy sám Marian Vargovský, hru vytvořil pomocí programu na vytváření „textovek“ od českého programátora Jana Jirkovského a zároveň tento program doporučuje všem vám, kteří byste si chtěli podobnou textovou zkusit vytvořit též sami. Tento program dává široké možnosti v tvorbě hry samotné a to zejména v zobrazování grafických a v přehrávání zvukových i hudebních souborů. Autor hry dále dodává a jak mi sdělil i mailem, že se jedná o jeho prvotinu a snažil se, aby hra byla co nejjednodušší, proto zdaleka nevyužil všech možností zmíněného programu, zejména ne prvků RPG a její vytvoření mu trvalo necelý měsíc.

Hra je po ,,hratelnostní'' stránce vytvořena velice nápaditě, je opět nelineární, takže je zde spousta různých možností, jak pokračovat dále, navíc budete potřebovat poměrně dlouhou dobu pro úplné dohrání všech možností a to jsou dvě velká plus. Třebaže textovky nemají co se technického zpracování týče moc co nabídnout, přesto se u něj chvíli zastavím. Celý výtvor je kompletně programován v programu Jana Jirkovského, což je taková vděčná, ne příliš složitá pomůcka pro textovkáře. Ovládání je proto zcela typické, naprosto si vystačíte s myší vašeho počítače, prostě klasika. Texty jsou někdy i nabarveny , občas se lze setkat i s dosovými obdobami normálních obrázků, kreslenými pomocí znaků, ve hře najdete dokonce hlasové ozvučení, včetně hudby a zvukových efektů.

Hrát tedy budete za ženskou postavu jménem Ginger, oplývající vším potřebným, co dokonalá žena má mít. Hra je koncipována tak, že cituji autora „by mohla působit na vylučování serotonínu a endorfínu ve vaší centrální nervové soustavě, v důsledku čehož se může dostavit extrakce svalstva v stomachické oblasti s následným rektálním emitováním biochemicky upravené biologické hmoty, smích s následujícím po….“. Už toto konstatování tedy je důkazem toho, že hra je plná nečekaných, mnohdy až lehce morbidních zvratů, což ji ale skutečně neškodí, ba právě naopak jen zvedá její hodnocení.

Jak už jsem se zmínila výše, hra se velice rozvětvuje a je jen a pouze na vás, jakým směrem se děj hry bude vyvíjet. Hru obdařil autor hry i možností ukládat ji, doporučuji vám tuto nabídku co nejčastěji využívat. Pokud totiž nezvolíte ten nejsprávnější postup a vybočíte zcela z jednoho správného pokračování v příběhu, ve hře můžete skonat tou nejpříšernější smrtí a museli byste stále začínat znovu od samého začátku, snad ta nejvíce stresující smrt je potom shořet v plamenech nukleárního výbuchu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)