HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

Bugracer - silniční závody brouků. (free hra)

Bugracer - silniční závody brouků.Bugracer - silniční závody brouků.Bugracer - silniční závody brouků.Bugracer - silniční závody brouků.

Dnes vám nabízíme již čtvrtou hru od japonského autorského týmu „GAMEDESIGN“ a věřte mi, že je to opět pořádná „pecka“. Po stránce grafického zpracování se dnešní hra odlišuje od jejich her předešlých, zato její námět je zcela originální a technická stránka hry dokazuje, že tento vynikající japonský kolektiv se nedrží jen zaběhnutého klišé, ale dokáže experimentovat a jak dokazuje toto dílko, tak velice úspěšně i v nezaběhlých kolejích, což dokáže minimum jiných autorů freeware. Představujeme vám tedy jejich simulátor silničního etapového závodu, nečekejte však žádné Formule 1, na to autoři nevsadili. Zúčastníte se totiž silničního závodu různě zbarvených brouků a vaším úkolem je dovést, pokud se ovšem budete hodně snažit, do cíle jako prvního vámi řízeného modře „kapotovaného“ broučího závodníka.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 401 KB

Vrobce: GAMEDESIGN  Web

Zobrazen celkem: 4402

Zobrazen tento msc: 3915

Hodnocen oblbenosti (1318x):

0%   25%   50%   75%   100%  
61%

Po spuštění hry se ocitnete společně s dalšími patnácti různobarevnými brouky, tedy závodníky, na startu, na nic nečekejte, mnoho času nemáte, neboť celé závodní pole se rozjede dopředu neuvěřitelnou rychlostí, broukům jen nožičky kmitají. Každé level má pět okruhů a jde o to, aby se vámi ovládaný modrý brouk umístil co nejlépe, což ovšem není vůbec jednoduché. Pohánět ho dopředu nemusíte, cupitá po trati sám, jen je zapotřebí ho pomocí kurzorových kláves pravá-levá řídit tak, aby nevyjel z trati.

Hned po startu nastává pěkná tlačenice a strkanici, holt i broučí závodníci se snaží dostat dopředu, takže neváhají ani sekundu a při první příležitosti se vás snaží nárazem z trati vystrnadit, což jim ovšem můžete se škodolibou radostí oplácet. Každé vyjetí z trati, nebo náraz do soupeře, má ovšem neblahý následek, spočívající v tom, že váš závodník se silně zpomalí a než ho dostanete zpět na trať, ztrácíte drahocenné sekundy a tím i naději na dobré umístění. Celá hra je pojata jako nějaký světový šampionát, neboť nezávodíte pouze na jedné trati, ale po ukončení každého závodu, majícího pět kol, nastupujete na trať další.

Za dobré umístění v každém závodě pak získáváte body, bodování je podobné, jako při závodech Formule 1. Tyto body se vám sčítají a po absolvování všech stále náročnějších kol se vám ukáže vaše konečné bodové umístění z absolvování celkem pěti různých závodů. Každý skutečný závod má vždy svého favorita, tak i zde je oním předem daným favoritem červený brouk, který ovšem mimo vašeho, je nejrychlejší. I toho však lze porazit, pokud se vám ho podaří předjet, chová se jako by ztratil elán a chuť do dalšího závodění, navíc mu hrozí nebezpečí, že jej z trati vyrazí jiný závodník, třeba i ten, který je již o kolo zpět.

Vaším největším handicapem je potom skutečnost, že vždy začínáte závod z poslední řady a z posledního místa, tedy jako šestnáctí a záleží jen na vašem řidičském umění, abyste se propracovali na přední, ne-li hned na první místo. Mně se to skutečně podařilo a skončila jsem v celkovém hodnocení na prvním místě a postrach ostatních, ten červený rychlík, na kterého si zřejmě ostatní poté co jsem ho vždy předjela zasedli, až na celkové třetí pozici. Prostě to chce trénink a nic není předem ztraceno. Snad ještě něco, jedná se o hru chytlavou, jakmile se do závodů „zažerete“, nebudete vědět, kdy přestat :-).
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)