HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Nejaký Hrdina - vymakaná textovka. (free hra)

Nejaký Hrdina - vymakaná textovka.Nejaký Hrdina - vymakaná textovka.Nejaký Hrdina - vymakaná textovka.Nejaký Hrdina - vymakaná textovka.

Když se nám ozval slovenský autor freeware Marian Vargovský a nabídl nám samozřejmě pro vás svoji novou hru (snad dokonce i jeho prvotinu) s názvem „Nejaký hrdina“, nedomnívala jsem se zprvu vůbec a to už i proto, že „textovou“ nejsou pro mne tím „pravým ořechovým“, že by mne mohla tato hra byť jen trošku zaujmout. Protože však jak jistě dobře víte velice fandím českým a slovenským autorům freeware, jsem se do hry zakousla a věřte mi, že jsem byla docela mile překvapena. Hra totiž nepostrádá originalitu, jedná se o RPG adventuru, už sám její příběh je velice nápaditý a zajímavý a sám o sobě vás, aniž byste to zpozorovali, velice rychle vtáhne do hry, neboť vás určitě bude zajímat, jak to všechno dopadne. Tuto „textovku“ lze tedy bezpochyby přirovnat k dobré knížce a jako takovou je ji nutné brát.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 662 KB

Výrobce: Marian Vargovský 

Zobrazení celkem: 2553

Zobrazení tento měsíc: 2295

Hodnocení oblíbenosti (722x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Příběh hry spočívá v tom, že se rozhodnete něco udělat proti zlé moci, která usiluje o to, aby nastolila vlastní vládu nad nedefinovaným, rozhodně však magickým světem. Příběh hry je sice hodně lineární, ale větví se podle toho, jak se rozhodnete ve hře pokračovat vy sami. Dostanete se do různých prostředí, například do hospody, lékárny či do obchodu, všude můžete rozmlouvat i naslouchat, nakupovat různé předměty a rozličné zboží, samozřejmě jen tehdy, pokud máte dosti finančních prostředků.

Ty musíte získávat různým způsobem, záleží jen na vás samotných, zda se je rozhodnete získat nenásilnou formou, nebo použijete násilí. K těm nenásilným formám potom patří prodej vámi již jednou zakoupených předmětů a za získané peníze pak nákup jiných, popřípadě momentálně potřebnějších, mezi ty ostatní prostředky patří hlavně boj. Nehrňte se však do něj bez rozmyslu a bezhlavě, mnohdy se vám vyplatí raději s rozvahou vyčkávat a sbírat síly k pozdějšímu, mnohem silnějšímu, razantnějšímu a účinnějšímu útoku.

Autor hry tuto proložil kromě již zmíněných textů i kreslenými obrázky, což považuji za zpestření a milé rozptýlení ve hře. Je těžké, alespoň pro mne, psát recenzi na „textovku“, neboť vše, co potřebujete vědět, najdete v „Nápovědě“, kterou a to velice podrobně pro vás do hry vložil autor enginu na tvorbu textovek Jan Jirkovský. Nechci tedy a ani nebudu popisovat něco, co si přečtete ve zmíněné nápovědě sami, bylo by to totiž oním příslovečným „nošením dříví do lesa“, snad jen prozradím, že závěr hry není vždy stejný, konců podle vašeho postupu může být hnedle několik, záleží jen na vás samotných, jakou cestu a které prostředky zvolíte.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)