HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG. (free hra)

The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG.The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG.The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG.The Spirit Engine – eňo ňuňo RPG.

The Spirit Engine je RPGčko jako řemen. Nejen že si na začátku hry vybíráte z devíti postav a hrajete v solidním grafickém provedení. Navíc je nechybí ani silný příběh. Který vám dovolí zahnat jednoho smradlavého démona zpátky tak, kam patří. To vše v pěkné grafice a poměrně složité ovládací úrovni ;-).

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 39560 KB

Výrobce: Mark Pay - Natomic  Web

Zobrazení celkem: 3478

Zobrazení tento měsíc: 3127

Hodnocení oblíbenosti (771x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

The Spirit Engine je až neuvěřitelně upovídaný kousek, který má ale na rozdíl od ostatních co říci! Všechno to začne tím, když se skupinka horníků vrtá tam, kde by neměla, a svou neopatrností pustí na svět démona, nevídané síly. Ten nemá s naším světem prakticky ani jeden dobrý úmysl. Proto je důležitého vrátit ho odkud přišel. K tomu poslouží skupinka tří hrdinů. Zajímavá je jejich volba v samotném začátku hry.

Mezi tlupou různě nadaných lidí obdařených určitými schopnostmi máte vybrat sobě nejmilejší trojici. S tou se pak vydáte do podivného dobrodružství. Rovnou říkám, že není nutné se nijak zvlášť pečlivě zaobírat jejich volbou. Během hry z nich totiž můžete vytvořit, cokoliv budete chtít a přizpůsobit si je obrazu a potřebám svým.

Ovládání hry je v prvních chvílích docela náročné, ale po pár potyčkách s bandity se vám snadno dostane do krve. Protože bylo řečeno, že jde o RPG, dostáváte vždy po dosažení nějaké úrovně bodů nějaké zkušenostní bodíky, které si můžete libovolně nasázet k celkem dovednostem. Časem samozřejmě nechybí ani možnost vybírat si z nových vlastností. Ve hře se také samozřejmě zpřístupňují spousta užitečného vybavení. Jak ve formě brnění, či zbraní tak i všelijaké bonusy ve formě talismanů.

Těmi si můžete své tři hrdiny náležitě vytuňit a díky tomu se pouštět do stále těžších soupeřů, dokud nenajdete zase nějaký lepší kus vybavení a tak stále dokola :o) Grafický kabátec je pěkně barevný a svěží! Lokace jsou navrženy a provedeny šetrným způsobem, který myslí na hráče. Dobře se v nich totiž hraje a působí věrohodně. Hudba nikterak nepokulhává za grafikou.

The Spirit Engine je prostě věc, která by se měla zahrát. Možná to není úplná špička, možná je i docela těžká na hraní, ale nic víc k tomu není třeba dodávat.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)