HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

I love You - mám tě rád. (free hra)

I love You - mám tě rád.I love You - mám tě rád.I love You - mám tě rád.I love You - mám tě rád.

Jedná se o hru, ve které dochází k velice podivné, až neuvěřitelné symbióze zcela odlišných živočišných druhů, malého kluka, zabaleného do jakési ochranné kukly a pestře zbarveného pruhovaného hada. Copak ti dva asi mohou mít společného? To se dozvíte ihned, pokud hru nejen stáhnete, ale i nainstalujete a pustíte se do hraní. Přece vám ale o této vcelku vydařené hře prozradím něco málo předem. Tento zcela netradiční pár, skládající se z jednoho zvířecího a jednoho lidského jedince se tady potýká se zásadním problémem, ačkoliv se mají oba očividně vzájemně hodně rádi a ani jeden bez druhého nemohou ani chvilku zůstat sami, jeden z nich a to pruhovaný hádek, absolutně nesnáší, ba dokonce je mu to proti srsti, jakýkoliv, byť i jen letmý dotyk, je to tedy skutečnost, na kterou musíte ve hře brát zřetel.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 966 KB

Výrobce: Ohahaha  Web

Zobrazení celkem: 2581

Zobrazení tento měsíc: 2349

Hodnocení oblíbenosti (660x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pokud se ale budete domnívat, že půjde o nějakou milostnou, či sexuální historku, či eroticky naladěný příběh, potom se ovšem hluboce mýlíte. Žádné milostné hrátky se zde nekonají, nečekejte tudíž ani ten nějaký „happy end“. Hlavní postavou a hrdinou hry je již mnou zmíněný klučina s ochrannou helmou, který je očividně až po uši zamilován do barevného hádka a nelze říci, že tento mu to i s úroky neoplácí. Je tomu právě naopak, klučinova láska je i ze strany hada oplácená, až na jednu maličkost, váš hádek nesnáší jakýkoliv dotyk a to s čímkoliv.

Přestože prakticky pohybem vaší myši ovládáte pouze milého klučinu, vzhledem k jejich vzájemné lásce tak nepřímo popoháníte vpřed i hádka. Čeká na vás tudíž hodně zapeklitý úkol, budete se pohybovat v jakémsi velice spletitém bludišti a musíte různými fintami s oběma hrdiny dorazit na předem stanovený post. Není to však tak docela jednoduché, jak byste se mohli z toho, co vám zde popisuji, mylně domnívat. Cestu vám budou totiž uzavírat a znepříjemňovat zraňující elektrické výboje, otvírající a zavírající se v nepravidelných intervalech, jsou to jakési brány, kterými musíte ve správnou chvíli projít dál.

Navíc tyto jiskřící paprsky tvoří i stěny chodbiček a rovněž jakýkoliv dotyk s nimi je pro vás oba nebezpečný, tomuto se musíte vyhýbat. Je tedy samozřejmé, že prakticky ovládáte oba hlavní aktéry hry, další potíž ovšem spočívá v tom, že milující hádek klučiny nenásleduje tak, jak byste si to přáli, či představovali. Hádek totiž kluka sice následuje, ale jakmile se hošík o něj otře, had se zakaboní a odkvačí si to od něj pryč, řekla jsem vám přece, že rozhodně o žádný těsný kontakt nestojí. Pokud se tak už byť i nechtěně stane a hádek si to špacíruje jinam, pak je nejlepší zůstat s hochem chvíli stát na místě a počkat, až had na vzájemný dotyk zapomene a přikvačí si to opět k vám, potom lze popsaným způsobem dál pokračovat k vytčenému cíli.

Čeká na vás tudíž celkem sedm levelů, potíže v dalších kolech nastávají stále nové, hádek totiž pomalu, ale jistě přibývá na délce i na váze, takže vést ho stále vpřed, tedy ho lákat za klučinou po úzkých uličkách, jde někdy pěkně na nervy. Technické i grafické zpracování hry je na velice dobré úrovni, jistě oceníte i zajímavý a originální herní nápad. Velice příjemné, vhodně zvolené zvukové efekty skutečně reálně doplňují vlastnosti herního prostředí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)