HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Teh Forum Game - šílená proplétačka. (free hra)

Teh Forum Game - šílená proplétačka.Teh Forum Game - šílená proplétačka.Teh Forum Game - šílená proplétačka.Teh Forum Game - šílená proplétačka.

„Teh Forum Game“ nemohu nazvat jinak, než naprosto ztřeštěnou hrou, lepší přirovnání mně nenapadá. Musím se přiznat, že nemám příliš v oblibě hry, které „běží“ tak říkajíc pouze „v okně“, ale přesto mne tato dnešní hříčka docela zaujala, snad pro její bláznivé až téměř šílené pojetí. Navíc, alespoň pokud mne se týče, jsem nic podobného ještě na Internetu nespatřila, dovolím si tedy tvrdit, že se jedná opravdu o neotřelý a originální nápad, takže alespoň za chvilkové zahrání hra skutečně stojí, zvláště jste-li pak zvědaví stejně tak jako já, co všechno se může zrodit v hlavách autorů freeware. Pokud tedy máte rádi výstřední a neobvyklé hry, potom vězte, že jste se právě zde ocitli na tom nejsprávnějším místě a neváhejte ani na okamžik, rychle stahujte a pusťte se do hraní, jsem přesvědčena, že občas zakroutíte hlavou.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 13164 KB

Výrobce: Jonathan Smeby  Web

Zobrazení celkem: 2696

Zobrazení tento měsíc: 2423

Hodnocení oblíbenosti (749x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Pokud tedy máte rádi vzrušení a napětí, jste příznivci bláznivých a potřeštěných nápadů, potom se pusťte s vervou do hraní, rozhodně neprohloupíte. Jak upozorňuje už i sám autor této problematické hry, jedná se o jakýsi propletenec různých herních žánrů, takže tuto hru zařadit do některé z běžných a známých herní kategorií v oblasti plných her si ani já nedovolím, záměr autora byl vskutku jasný, proplést všechny žánry dohromady a vytvořit hru, při jejímž hraní budete velice často nevěřícně a s úžasem kroutit hlavou.

Už samotný příběh hry, zasazený do nedaleké budoucnosti napovídá o tom, že autorský záměr, kromě již výše zmíněných atributů, byl mimo jiné i veden snahou autora, zamotat tak trochu hráčům jejich hlavinkou. Vžijete se do role chudého, ale ke všemu odhodlaného růžového chlapce, nebo co má vlastně tato hlavní postava, se kterou se ve hře ztotožníte a povedete ji přes všechna úskalí a nástrahy znamenat a podstoupíte s ní pokusy dvou pološílených vědců, kteří na postavičce dělají pokusy takového charakteru, o kterých by se vám zřejmě nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.

Teh Forum Game není tudíž pouze projektem se silně prapodivným názvem, je to prostě až nepředstavitelně potrhlá hra. V oblasti plných her je neomezené množství prostoru pro volně šiřitelné hry, tato skutečně patří k těm zcela neobvyklým a nevídaným. Herním základem je jakýsi neurovnaný stromeček levelů, otevírající se vám postupně až po projití předchozích kol, rozčleněný do několika poschodí, přičemž na některých patrech se nachází pouze jeden jediný, abyste jich na jiném podlaží objevili hned několik.

Kromě již zmíněného experimentování dvou šílených vědců hra nerozvíjí žádnou další příběhovou linii, přesto nutno konstatovat, že po stránce grafické i technického provedení se jedná o dílko zdařilé, i když tak trochu morbidní. Nechci tvrdit, že grafické prolínání fotografií do kresleného pozadí, je ve hrách to „pravé ořechové“, do této ztřeštěné a bláznivé hry však bezesporu patří. Záleží tedy jen na vás samotných, zda hru odmítnete, nebo jí naopak budete nadšeni. Ať už tak, či onak, hra stoprocentně patří mezi zdařilá a nekonvenční herní dílka.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)