HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů. (free hra)

MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů.MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů.MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů.MINIGOLF 1BUTTON – král minigolfů.

Minigolf, který ovládáte jednou klávesnicí. A nakonec proč ne? Tato sportovní hra je počinem ze soutěže Retro Remakes. A jak že se povedla? Dost, je totiž neuvěřitelně chytlavá a i přesto že se hraje jedinou klávesnici (nebo právě proto?) dost zábavná. Toto provedení minigolfu je naprosto vyladěné. Dalších slov je prakticky škoda. Ale přeci jen, toto má být recenze, takže se pojďme podívat na kabátek a nakouknout i pod kabátek hry. Musím začít s tím, že se celý golf ovládá pouze jednou klávesnicí. Jakou? To je na vás, hra vás na začátku sama požádá, abyste nějakou stiskli.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 9831 KB

Výrobce: Danny Boyd  Web

Zobrazení celkem: 3786

Zobrazení tento měsíc: 3209

Hodnocení oblíbenosti (861x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Tím pro vás veškeré nastavování končí, nyní už si jen vyberete, na jakou úroveň chcete hrát (zelenáč, průměr, machr). Jednotlivé úrovně se od sebe liší hlavně rychlostí otáčení šipky a úderu, ale o tom níže. Předtím než se pustíte do turnaje si můžete vyzkoušet jednotlivá kola nanečisto a nebo si projet celý turnaj sami bez soupeřů. A co že je cílem hry?

No samozřejmě vyhrát, umístit se co nejlépe a vydělat si nějaké ty dolary :-) A jak přesně na to? Stačí, když necháte rotující zelenou šipku najet do správného úhlu, kterým chcete odpálit míček, stisknete například mezerník (pokud jste si vybrali právě jej). Poté už jen vyberete sílu úderu a opět potvrdíte vybranou klávesou. V jednoduchosti krása? Platí!

Minigolfík v sobě má zabudovanou neuvěřitelnou škálu různých prvků, které dokáží obohatit hraní. Nejen že grafika je dost solidní a jednotlivé textury jsou povedené, při hraní narazíte i na spoustu animací. A nezůstane jen u pasivního pozorování vody. Cílem některých kol je dostat se přes mlýnské kolo, projet točícím přístrojem, trefit se do trubky, která míček nasaje a vyplivne ho o kousek blíž jamce.

Vychytávka, která mne pobavila, byl malý terčík, do kterého musíte najet s míčkem, když jste v prostředku ohromná ruka odhodí míček přes jinak nezdolatelnou zeď. A zajímavostí bylo i zdolání mašinky, která se projíždí po kojeních, nebo třeba můstek přes vodu, který má tendenci se jednou za čas zasunout. A ptáte se na muziku a různé ozvučení? Neptejte se, vyzkoušejte ;o) I to stojí totiž za to.

V osmnácti kolech je jen na vás co předvedete. Vytáhnete se a poberete všechny vavříny, nebo jen zazáříte a vyhasnete kdesi na páté jamce?
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)