HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Kylko Tales - příběh téměř hororový. (free hra)

Kylko Tales - příběh téměř hororový.Kylko Tales - příběh téměř hororový.Kylko Tales - příběh téměř hororový.Kylko Tales - příběh téměř hororový.

Dnešní herní titul není zejména po grafické stránce zcela původní, neboť z části využívá „vypůjčenou“ přejatou grafiku z Game Makeru, zato však námět a příběh hry je zcela nový a originální. Navíc autory této opravdu vydařené hry je český tvůrčí kolektiv, honosící se názvem „Rebelsoft“, který má již s tvořením plných her nemalé zkušenosti. Pokud byste si dali tu práci, zjistili byste brzy tak jako já, že se stále ve tvorbě her lepší a zdokonaluje. Tato dnešní hra je téměř dokonalým a bezchybným dílem, jejíž příběh vás zaujme už sám od sebe. Navíc je to jakási velice vydařená herní kombinace RPG a adventury, takže si na své přijdou příznivci obou těchto herních žánrů. Hra je dobře vybavena i po technické stránce, autoři si zřejmě s ní dali velkou práci, je totiž propracovaná do nejmenších detailů a podrobností..

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 2946 KB

Výrobce: REBELSOFT  Web

Zobrazení celkem: 3104

Zobrazení tento měsíc: 2670

Hodnocení oblíbenosti (760x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Kylko Tales je titul výtvorem nijak rozsáhlým, zato však velice zajímavým a kvalitním. Hned po spuštění hry si můžete vybrat, zda chcete hrát za chlapce jménem Kylko, nebo za děvče se jménem Samantha. Prostředí, ve kterém se za vámi vybranou postavu budete pohybovat, je však naprosto stejné a přece tu jen nějaký rozdíl je. Ten spočívá ve vlastnostech a schopnostech obou postav, které se od sebe podstatně liší, v čemž samozřejmě spočívá i možnost projít hru za obě postavy, neboť nudit se rozhodně nebudete.

Velice působivým a šťastně zvoleným oživením hry je její akční stránka, kdy oba hrdinové jsou napadáni různými druhy nepřátel a k jejich likvidaci používají meče. Ne všichni nepřátelé po prvním, byť i plném zásahu natáhnou brka, pak je potřeba vzít rychle nohy na ramena a na takto vybraného nepřítele použít švih mečem i několikráte po sobě. Hrací plochu, která je původně nastavena na tak zvaný „top-down“, u hráčů nazývaný často „hra v okně“, si lze pomocí klávesy F4 roztáhnout na větší rozměry, i když plného pokrytí celé obrazovky se nedočkáte nikdy.

Z výše uvedeného potom jednoznačně vyplývá všem velice dobře známé rčení, po spuštění hry se ocitáte v neutěšeném prostředí, tak tedy ocitli jste se „v nesprávný čas na nesprávném místě“. Ani počasí vám nepřeje, prší a dalo by se dokonce říci, že lije jako z konve. Nalézáte se v bažině a vzhledem k tomu, že jste promáčeni až na kůži, musíte se vydat hledat nějaké suché zástřeší. Velice brzy dojdete ke kapli, zde skutečně sucho je, ale že byste si příliš polepšili, o tom nemůže být řeč ani v tom nejmenším. Dveře za vámi zaklapnou a věřili byste tomu, že i na tomto posvátném místě narazíte na zloducha?

No celý příběh vám prozrazovat nebudu, k závěru hry se musíte dopracovat sami, pokud ovšem se chcete dozvědět, jak toto všechno dopadne. Ve hře se dá velice snadno „zemřít“, naštěstí je ale při nalezení krystalu možno jeho přejitím hru uložit, takže je velice výhodné, jakmile narazíte na větší smečku nepřátel, hru stále ukládat na jediné ukládací místo po skolení prvního nepřítele a tímto způsobem se postupně po jednom zbavovat těch dalších, rozhodně si tak zrychlíte celou hru.

Herní „fajnšmekry“ rozhodně potěší doprovodná hudba a velice reálné zvukové efekty, grafika hry je zcela ponurá, takže navozuje tu správnou hororovou atmosféru. Obtížnost hry, zvláště pokud použijete mnou doporučený způsob ukládání, není nikterak přemrštěná. Jistě vás potěší i výborná hratelnost a velice jednoduché ovládání, takže šanci hru dohrát mají rozhodně i ti méně zkušenější hráči.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)