HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

God, who is hated – útok na Boha. (free hra)

God, who is hated – útok na Boha.God, who is hated – útok na Boha.God, who is hated – útok na Boha.God, who is hated – útok na Boha.

Ocitnete se ve vskutku velice prapodivném znepřáteleném světě, kdy obdržíte skutečně neomezenou, tedy takřka božskou moc a tak budete moci ovlivňovat veškeré další dění na této neobvyklé planetě. Český autor freeware tuto hru stvořil pro zahraniční světovou soutěž GAMEDEV a domnívám se, že rozhodně nebude patřit k „autsajdrům“ této populární soutěže. Právě proto, kam byla hry nasměrována jsou veškeré rady, pokyny a instrukce psány v angličtině, ale to vás opravdu nemusí rmoutit, neboť autor přidal do hry velice obrázkově stvořený a tudíž i výmluvný manuál, takže jak hru ovládat a o co v ní jede, co je jejím cílem a účelem, snadno pochopí i neznalci tohoto jazyka. Z mého pohledu se jeví hra jako originální zejména svým námětem a i když se v ní najde několik „much“, za zahrání určitě stojí.

Statut: freeware

Typ: arkdy

Velikost: 3398 KB

Vrobce: Petr Hudeček  Web

Zobrazen celkem: 1801

Zobrazen tento msc: 1670

Hodnocen oblbenosti (994x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Abych nezapomněla, zmiňovaným českým autorem této nápadité hry je Petr Hudeček a není pochyb o tom, že tvorbě hry věnoval velikou péči a pozornost. O co tedy vlastně ve hře vůbec jde? Na naší modré planetě byla postavena vysoká věž, která má zlikvidovat samého Boha, což ovšem vy, kteří se v roli Boha-Slunce ocitnete, nesmíte připustit. Aby věž byla funkční, je nutné ji tudíž zásobovat dostatečným a stálým přísunem energie, vy naopak se musíte snažit těmto snahám zamezit a to tak, že musíte likvidovat náklaďáčky, přivážející do věže energii.

K dispozici nemáte žádné moderní zbraně, jste přece Bohy a tak ovládáte přírodní živly, které jsou vašimi zbraněmi, i když samozřejmě ne všechny stejně účinnými. Začínáte tréninkem, tedy tutoriálem, kdy máte k dispozici jen meteority a zadaný počet náklaďáků, který je nutno zničit. Kurzorovými šipkami pravá-levá potom ovládáte pohyb Sluníčka, které představuje onoho pána Boha a kurzorovou šipkou nahoru svrháváte na auta po jednom jakési meteority, kterými náklaďáčky eliminujete. Pokud ovšem věž získá potřebné množství energie, vystřelí na Slunce a tak toto ztrácí určitý kus své energie, tedy přesněji řečeno „života“, jakmile ztratí všechen, hra končí.

Je tedy jasné, že musíte náklaďáky ničit včas, aby věži nedodaly potřebnou energii k vystřelení, což už v tréninku samotném není vůbec jednoduchý úkol. Poté co zničíte předepsaný počet zásobovacích aut, trénink ukončíte a naskytne se vám možnost vstoupit do prvního kola. Za zničená auta jste však obdrželi určitý počet bodů, které v této hře představují peníze. V mezihře, tedy než spustíte každé nové kolo, si potom můžete zakoupit některý z dalších živlů, kterých je celkem pět, jako příklad uvedu blesk, či tornádo. Tak získáte účinnější zbraně na likvidaci náklaďáků, ale na druhé straně i větší počet aut na zničení.

Toto však není jediné, co činí postup do dalších kol stále obtížnějším. Brzy zjistíte, že vaše Slunce se pohybuje velice, vzhledem k přibývajícímu množství aut, která musíte likvidovat, až příliš pomalu a jeho pohyb zrychlit nelze. Toto je hře velice na škodu a je tento nedostatek nutno autorovi vytknout, neboť i když dokupujete účinnější zbraně, velice těžce a svízelně postupujete do dalších kol, což může mnohé hráče odradit stejně tak, jako zcela zbytečná přemíra textů při přecházení do dalších kol.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)