HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích. (free hra)

Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích.Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích.Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích.Ski Jump Deluxe 3 – přebory ve skocích na lyžích.

V letošním roce na sebe paní Zima nechává mnohé příznivce zimních sportů dlouho čekat, co naplat, rozmary matky Přírody jsou nevyzpytatelné, takže smutné jsou nejen děti, kterým chybí zimní koulovačky a jízdy na saních, ale netrpěliví jsou i špičkoví sportovci, mezi něž patří i skokani na lyžích. Je třeba tvrdého tréninku a vysoké psychické síly, vylézt na vrchol skokanského můstku a spustit se dolů rychlostí, která mnohdy předčí rychlost automobilů na dálnicích. Dnešní hru, byť se jedná „jenom“ o hratelné demo, neboť za kompletní verzi byste museli sáhnout hlouběji do svých peněženek, lze i tak zařadit do kategorie dokonalých simulátorů, takže mi zbývá jediné, doporučit vám ji k zahrání, jistě vás uspokojí. Hra totiž velice úspěšně navazuje na předcházející hru Ski Jump Deluxe 2, je však o mnoho dokonalejší.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 3596 KB

Výrobce: MEDIAMOND  Web

Zobrazení celkem: 7371

Zobrazení tento měsíc: 5877

Hodnocení oblíbenosti (1027x):

0%   25%   50%   75%   100%  
63%

Hned na samém začátkem vás musím upozornit na to, že hra, ačkoliv oproti své předchůdkyni velice vylepšená, nebo snad právě proto, není vůbec jednoduchá a už samotné její ovládání je dosti složité, ba dokonce obtížné. Na tuto skutečnost už přijdete hned tehdy, jakmile se pustíte do nabídnutého tréninku, neboť naučit se vše, což je předpokladem pro zdárné pokračování ve hře, vám potrvá notnou chvíli a bude to vyžadovat od vás hodně trpělivosti.

Jako u předešlé hry začínáte s ovládáním myší. Použijte na skokana její tlačítko, tak se tento rozjede a jakmile se v co největší rychlosti ocitne na hraně skokanského můstku, klikněte včas na obě tlačítka myši, tak se odrazí. Pohybujte myší nahoru a dolů a snažte se tak najít optimální výšku jeho letu a styl dopadu, což ovlivňuje v kladném slova smyslu vaše bodové ohodnocení u rozhodčích, nejlepší je pokusit se dopadnout na dojezdovou dráhu excelentním telemarkem, což je bodově hodnoceno nejvíce, nezapomeňte však včas obě tlačítka pustit, jinak si nabijete nosánek, nutno ovšem podotknout, že pády jsou zpracovány v mnoha efektních variantách.

Pro nastavení některého šampionátu má hra mnoho možností, můžete si nastavit, jestli chcete být bodováni podle umístění, nebo podle bodů získaných za styl skoku, lze si i vytvořit vlastní turnaj čtyř můstků, jestli hodláte skákat i kvalifikační kolo a mnoho dalších prvků. Protože se jedná pouze o okleštěnou hru, máte na výběr pouze čtyři můstky na rozdíl od plné verze, kde jich je neuvěřitelných třicet dva. V tomto demu si můžete vytvořit pouze dva skokany, v plné verzi jich můžete mít tolik, co hrdlo ráčí.

Po každém vydařeném skoku se navíc ukáže a uloží „replay“ a tak se zapíšete do tabulky deseti nejlepších skoků. Váš nejdelší skok potom spatříte na dojezdové dráze označený zelenou barvou, celkový rekord skokanského můstku je potom označen barvou modrou. Skokana si můžete přibližovat, či oddalovat, měnit úhel pohledu, tedy dívat se vpřed očima skokana samotného, nebo z helikoptéry, sledovat ho zraky diváků, či rozhodčích.

I když si i v tomto hratelném kousku, jak je zřejmé jen z mého částečného výčtu vám nabídnutých možností, rozhodně přijdete tak říkajíc „na své“, pořád to není nic oproti plné verzi, no šetřílkové a ti, co platit za freeware platit nechtějí, se musí však spokojit jen s touto verzí, která je ve skutečnosti reklamou a tahákem pro zakoupení plné verze.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)