HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Sorades – vzhůru do válečné vřavy. (free hra)

Sorades – vzhůru do válečné vřavy.Sorades – vzhůru do válečné vřavy.Sorades – vzhůru do válečné vřavy.Sorades – vzhůru do válečné vřavy.

Chcete si zahrát opravdu kvalitní strategii? Pokud ano tak je Sorades právě tím pravým pro vás. Jako jedna z mála Freeware her se může pyšnit vynikající grafikou a hudbou. Opravdu nepřeháním, když napíšu, že se jedná o strategii, která by obstála i mezi placenými, tedy profesionálními. Tato hra je celá zdarma a přesto vám může nabídnout spousty hodin zábavy. Jediné co se Sorades dá snad vytknout je jazyk. Němčina už není tak známá jako kdysi a čím dál více lidí německé hry hrát nemusí, přesto se tato hra dá hrát a i bez znalosti jazyka pochopíte, o co zde vlastně jde. Celá hra je typickou strategií postav si vojsko, znič nepřátelské jednotky a opevnění.

Statut: freeware

Typ: strategie

Velikost: 49081 KB

Výrobce: Sorades Team  Web

Zobrazení celkem: 5332

Zobrazení tento měsíc: 4336

Hodnocení oblíbenosti (922x):

0%   25%   50%   75%   100%  
62%

Že se jedná o kvalitní strategii je poznat už podle velikosti hry. 200 MB po rozbalení hry už samo o sobě ukazuje, jak si tvůrci na hře dali záležet, můžeme mluvit o štěstí, že se hru rozhodli vydat jako freeware. Už po vám a pařanům tak známém dvojitém kliknutí na ikonku chlubící se na ploše nás hra překvapí. Objeví se nám načítání, které by se dalo pro freeware hru nazvat až ,,netradiční''. Po chvilce nahrávání se ukáže menu, ve kterém se člověk musí chvilku zacvičit, pokud ale umíte německy, tak by to pro vás neměl být problém.

Následuje ,,brífing'' , kde vám jistý generál vysvětlí váš úkol, pak jen kliknete na tlačítko označující start a začínáte hrát.Pokud vás nebaví mise, kde je za úkol něco najít a zničit, popřípadě zachránit, tak tuto hru ani nezkoušejte, celou kampaní vás totiž provázejí skoro jen úkoly tohoto typu. Ve hře máte spousty rozdílných jednotek a budov, které se hojně využívají, jak na těžbu, tak na výrobu vašeho vojska.

K dispozici jsou zde nejrůznější mapy s rozmanitým prostředím, které o to víc zkrášlují nejrůznější kouře z budov, či hoření mechanických jednotek. Po grafické i zvukové stránce se hře nedá snad nic vytknout, pouze můžeme autorům hry pogratulovat k vynikajícímu výkonu a poděkovat jim za to, že si tuto hru můžeme doma zahrát bez útraty jediného halíře.

Hra mě k počítači zatáhla na dlouhé hodiny a po překonání menší jazykové propasti vám mohu hru vřele doporučit a všem fanouškům strategií slibuji, že vás k počítači přitáhne a na dlouhou dobu od něj nepustí.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)