HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Homework Junkie – inkousťáci vrací úder (free hra)

Homework Junkie – inkousťáci vrací úderHomework Junkie – inkousťáci vrací úderHomework Junkie – inkousťáci vrací úderHomework Junkie – inkousťáci vrací úder

Zajímavý projekt, který si žádá vaši pozornosti. Určitě nejsem jediná, kdo si do školních sešitů kreslil různé postavičky, domečky, prasátka nebo jiné čmáránky. Napadlo vás někdy, co by se stalo, kdyby moje čmáranice ožily? :o) Zkuste si to jen představit. Živé postavičky, fungující domečky, jezdící autíčka… a ptáte se, proč takto nostalgicky vzpomínám a teoretizuji právě zde? No protože právě ve hře Homework Junkie se podařilo našim školním sešitům vdechnout život. A výsledek nepůsobí nijak křečovitě, ale právě naopak.

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 5759 KB

Výrobce: Dimitri Boelaert-Roche 

Zobrazení celkem: 2681

Zobrazení tento měsíc: 2415

Hodnocení oblíbenosti (808x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Cílem hry je stát se největší postavičkou v sešitě. Začínáte jak úplně malý inkoustový capart, který se musí pořádně vykrmit, aby mohl vyhrát. Inkousťáček povyroste třeba po sežrání stromu s oběšencem. A také tu platí zákon silnějšího. Větší inkousťák, saje inkoust menších. A roste a roste až je největší a hurá do dalšího kola :o) Jenže kdyby to bylo takhle jednoduché, nejspíš by vás hraní brzy omrzelo. Proto si počínají ostatní inkousti docela inteligentně. Nepobíhají po sešitu jako splašení, ale hezky vás tam nahání. Někdy to připomíná štvaní divoké zvěře – problém je, že tou lovnou zvěří jste vy.

Škoda jen, že se stejným elánem už od vás neodbíhají, když jste větší. Před ostatními se můžete schovat v domečku. Je to ale jen dočasné řešení, jak se nepřátelům vyhnout, protože každý domeček, ve kterém chvilku pobudete, přijede zbourat bagr. Odveze ho ze sešitu a už ho nikdy neuvidíte. Přicházíte tak o střechy nad hlavou. Baráček je totiž jediné místo, kam za vámi ostatní sice mohou, ale nic vám tam neudělají. Bagr má ještě jedno využití. Dá se v něm rychle cestovat z okraje na okraj. Můžete do něj totiž naskočit a nechat se jím vést.

Panáčka ovládáte ťukáním do kláves W, A, S a D. Pokud vás překvapí prvotní dost blízký zoom, nelekejte se. Přibližovat nebo oddalovat se dá pomocí tlačítek vašeho myšáka. A to je milí, přátelé vše. Ještě dodám, že ve hře není možnost save/load. Mrzet vás to ale nemusí, vše je vyřešeno šalamounsky. Každý level má totiž svůj kód. Znamená to, že když skončíte v pátem kole a po čase se k němu chcete vrátit, stačí napsat do políčka nahoře v rohu kód a jede se od pátého kola. Muzika je zajímavá.

V hlavním menu je dost výrazná, později ji už ani nevnímáte. Podotýkám předem, že nejde o nějakou „lehkou“ zábavu. Dostat se do dalších kol je poměrně náročné. Postupem času to bude chtít taktiku a také spoustu štěstí. Tento domácí úkol je zajímavá lahůdka, jednak díky svému zpracování a pak také kvůli atmosféře.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)