HernSvt.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Hern Svt: esky slovensky
Shnte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledvn her

FREE HRY
Akn hry

Strategick hry

Simultory

Film

Arkdov hry

Adventury

Erotick hry

Logick hry

Sportovn hry

Ostatn free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HernSvt.cz

TmNations - Formule v extrémních podmínkách. (free hra)

TmNations - Formule v extrémních podmínkách.TmNations - Formule v extrémních podmínkách.TmNations - Formule v extrémních podmínkách.TmNations - Formule v extrémních podmínkách.

Jako jediná hra, která je z edice Track mania freeware. Tentokrát budeme řezat zatáčky v extrémních rychlostech a podmínkách, budeme projíždět okruhy v nejlepších časech. Výrobce z obyčejných formulí udělal adrenalinovou hru plnou zatáček, lopů, různých kliček a také dráhy hlavou dolů.

Statut: freeware

Typ: simultory

Velikost: 272163 KB

Vrobce: Nadeo  Web

Zobrazen celkem: 6957

Zobrazen tento msc: 5621


Hodnocen oblbenosti (1393x):

0%   25%   50%   75%   100%  
64%

Při spuštění hry na vás čeká hodně pěkná ukázka a pak hurá do menu, kde máte na výběr několik druhů her. Buď SOLO hra, Hot seat, Hra po síti a nebo hra po internetu. Začneme od Solo hry. Po jejím spuštění máte na výběr z 3 obtížností a to BEGINNER , ADVANACED a EXPERT v každé obtížnosti je 30 tratí urputného boje se zatáčkami. Můžete také zajet trať v rekordním čase a podle tohoto času získat medaile. Po zajetí všech tratí v obtížnosti, tedy všech 30 trati získáte celkovou medaili.

A tak můžete na všechny 3 obtížnosti získat medaile. Hot seat je styl hry, kde hrají minimálně 2 hráči na 1 PC a tak si můžete to tu pařbu zahrát s kamarády. Dále pak můžete si hru zahrát po síti a nebo po internetu. Po grafické stránce je hra velice dobře vybavena pěkná grafika někdy vypadající realisticky. Hudba ve hře taky ujde i když není tak záživná.

Zvuky jsou poměrně realistické a Gamedesing tedy konečné levely jsou velice dobře udělány, i když někdy dost složité. Škoda je, že nejde znovu se restartovat na trať, ale jenom restartovat celou hru a při obrácení na střechu formule nebo jiné bouračky stisknout Enter a tak následuje bolestivý restart a znovu odpočítávání 3,2,1 a jedem znova. Takže příznivci nejen formulí, ale také všeho rychlého máte možnost ukázat co ve vás je nejen po internetu, ale třeba také v SOLO hře..Tak neváhejte a stahujte.
 
[Zpt]


 
Nvody
Cheaty
Trainery
etiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD2005-13 Hern Svt (Kontakt)