HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Ricocheter - vydařený ping-pong. (free hra)

Ricocheter - vydařený ping-pong.Ricocheter - vydařený ping-pong.Ricocheter - vydařený ping-pong.Ricocheter - vydařený ping-pong.

Určitě byste si rádi zahráli ping-pong, je to opravdu hezká sportovní stolní hra pro dva hráče. Aha, že nemáte doma potřebné propriety, ani žádného protihráče? To přece vůbec nevadí, stačí si jen spustit tuto hru a můžete hned začít. Hnedle na začátku si zvolte jednu ze tří nabízených obtížností a pusťte se do souboje, vaším soupeřem bude jinak docela zdatný váš vlastní počítač, brzy poznáte, že prostě „umí“ také. Pokud se vám podaří ho stále porážet, pak zvolte tu nejtěžší obtížnost a hned zjistíte, „zač je toho loket“. Hra je zpracována ve flashi, je tedy graficky na dobré úrovni a je dokonce i věrohodně ozvučena. Ping-Pong je věčné a vděčné téma mnoha autorů freeware u nás a dokonce na celém světě. Nic proti tomu, toto téma není samotné, které vybízí autory ke zpracování různých variant a klonů i na jiné hry.

Statut: freeware

Typ: sportovní

Velikost: 249 KB

Výrobce: DIGITAL.MONKS  Web

Zobrazení celkem: 2572

Zobrazení tento měsíc: 2367

Hodnocení oblíbenosti (794x):

0%   25%   50%   75%   100%  
59%

Klonů staré známé arkády Pong je bezpočet. Některé byly originálnější, jiné méně. Dnešní předělávka patří spíše do první skupiny, protože nabízí pong v kompletně 3D provedeném prostředí. Grafické zpracování sice není nijak ohromující, ale co bychom mohli chtít po hře, která má necelých 250 KB, zato ale hratelnost je výborná. Ve 3D prostoru vidíte, jak daleko je míček od vás, za trefy přesným středem plošky získáváte extra body. Samozřejmostí je i zvyšování rychlosti hry kolo od kola. Ostatně dnešní hra je absolutním vítězem rychlosoutěže, pořádané serverem ČeskéHry.cz a GameCode.cz a to už samo o sobě o něčem vypovídá.

Hrát můžete proti svému živému protějšku, ale pokud nemáte žádnou svolnou osobu zrovna při sobě, není třeba se rmoutit. Zahrajete si klidně I proti vašemu vlastnímu počítači a nepodceňujte, záhy se přesvědčíte sami, že je soupeřem ne-li zcela vyrovnaným, tak rozhodně ne horším. Remake na tuto hru, jak musím znovu konstatovat, jsou stovky, či dokonce snad tisíce, ale dnešní hře je nutno přiznat, že v nich zaujímá rozhodně ty nejvyšší herní příčky pomyslného herního žebříčku. Nejde jen o námět, ale i o technické zpracování hry a této naší CD kabátek určitě převelice sluší.

Velice nápaditý a hru zpříjemňující atribut je i samovolné otáčení herní plochy, takže oba hráče je možno sledovat doslova ze všech stran, což zaručuje fakt, že se hra brzy neomrzí a podlehnete jí na delší dobu, než jste se původně domnívali. Abych tedy byla přesná, k dispozici máte celkem pět druhů různých zobrazení, jak všechno toto do hry s tak malým stahovacím objemem doslova „nacpali, je až neuvěřitelné, svědčí to o solidní práci vysoce fundovaného a erudovaného autora. Jo a abych nezapomněla, hru si můžete zahrát i s náhodným hráčem po Internetu.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)