HerníSvět.cz
  FREE HRY   ONLINE HRY   BAZAR   ROZHOVORY Herní Svět: česky slovensky
Sháníte hru na PC,
Playstation, Xbox?
Kupte si hru
Vyhledávání her

FREE HRY
Akční hry

Strategické hry

Simulátory

Film

Arkádové hry

Adventury

Erotické hry

Logické hry

Sportovní hry

Ostatní free hry
TOP 10 free her
1 3D Sex Villa - simulace sexu
2 Chcete být milionářem? – nejlepší z milionářů
3 Chcete být milionářem? - vyzkoušejte si vaše znalosti.
4 MHD Simulator 2007 - jaké to je být řidičem autobusu
5 TrackMania Nations Forever-Formulky jsou zpátky!
6 Helicopter Game – simulátor bojového vrtulníku.
7 Moorhuhn Winter Edition – na slepičky v zimě.
8 Scavenger Hunt: soutěž v hledání předmětů.
9 Ultimate Tank - osamělý tank v bojové akci.
10 PlayBoy 2004 - jak balit slečny
Homepage HerníSvět.cz

Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu. (free hra)

Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu.Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu.Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu.Run, Chicky, Run – kybernetika postavená na hlavu.

Jedná se o akční oddechovou hru, viděnou z pohledu shora. Vžijete se do velice zajímavé a vymyšlené role kybernetické slepice a vaším jediným, zato však nesmírně důležitým úkolem bude zachránit všechna ztracená kybernetická kuřata v jakémsi pomyslném a zdá se, že dokonce i prokletém skladišti. Poztrácených kuřat je celkem dvanáct, jistě vás tedy už napadlo, že hrát budete taktéž ve dvanácti kolech, nebo chcete-li levelech. Na první pohled se může zdát, že nepůjde o nic těžkého a složitého, ale brzy poznáte sami, jak hluboce jste se mýlili. Zatím co budete běhat v polotmě a hledat ztracené dětičky, vás bude pronásledovat osoba, mající zřejmě chuť na slepičí polévku a pečínku, takže po celou dobu hledání bude i váš život v ohrožení. Tedy co vy na to, nenecháte se odradit? Potom se pusťte s chutí do hry!

Statut: freeware

Typ: ostatní

Velikost: 7925 KB

Výrobce: Tomáš Halamíček  Web

Zobrazení celkem: 2854

Zobrazení tento měsíc: 2592

Hodnocení oblíbenosti (811x):

0%   25%   50%   75%   100%  
65%

Vůbec nevím, zda se na začátku narodila kybernetická slepice, či zda ji někdo vyrobil, ale nejspíše a se vší pravděpodobností se zrodila v hlavě v hlavě českého autora dnešní hry, tedy Tomáše Halamíčka. Stoprocentně však jisté je a to mi věřte, že tato podivná slepice měla i vlastní kuřátka a to dokonce hned dvanáct, která ovšem poztrácela a to ještě tak hloupě, že každé z nich se ztratilo v jiném tmavém skladišti, odkud zoufale volá svoji slepičí maminku o pomoc a vysvobození. Inu proč ne, na neposlušnost doplácejí i mnohé děti, takže proč by se tento fakt nemohl týkat i kuřátek, byť kybernetických.

Takže vaším úkolem bude se vžít do role nešťastné kybernetické matky slepičky a poztrácená kuřátka, pokud umíte dobře číst a počítat tak to již víte sami, nalézt rovněž ve dvanácti skladištích a vysvobodit je, jistě to nebude marná práce, neboť příště už budou poslušná a nebudou se vzdalovat od své matičky déle, než kam na ně ona dohlédne. Úkol to však nebude lehký a jak už tomu u podobných her bývá, s postupem do dalších kol se obtížnost hraní zvyšuje, no tímto faktem se však nenechejte odradit.

Skladiště jsou však ve skutečnosti velikými bludišti, ohraničené cestičky jsou vymezeny bednami, které je nutno zlikvidovat. Pokud nevíte jak, i to vám prozradím, na své pouti narazíte na různé bonusy, ale i také na bomby, které je nutné sbírat, neboť tak nejenže získáváte bonusové body, jejichž co největší získání je kromě dohledání všech kuřátek též účelem a cílem hry, ale pokud bombu položíte k bedně a utečete, tak tato vybuchne a vy si prorazíte cestu do další uličky, abyste nakonec osvobodili uvězněné kuře a postoupili dál do dalšího skladiště.

Vše je ovšem velice ztíženo skutečností, že i vy sami jste vyhledávanou změnou pro jídelní lístek osobám, toužícím si na vás pochutnat. Pokud se některému nemilosrdnému gurmánovi podaří vás polapit, tak vás podřízne jako králíka a vy ztrácíte jeden z na počátku přidělených pěti životů. Musím vám ještě prozradit, že tato hra byla oceněna jako jedna z nejlepších v soutěži “Velkej Chytrák 2006”, k čemuž jí rozhodně dopomohla mimo skvělého námětu i velice vydařená grafika, i když světlo se rozsvěcuje jen v místech a jejich blízkému okolí, kde se právě pohybujete, vše ostatní se utápí v šeru, nebo dokonce v neproniknutelné tmě.

K dobrému umístění dnešní hry přispěla bez pochyby nejen zmíněná grafika, ale i doprovodná hudba a zvukové efekty, navíc vám autor připravil i tabulku nejlepších dosažených výsledků, kam se můžete zapsat svým jménem či alias. Z tohoto jednoznačně vyplývá, že hru můžete hrát nejen sami a tak vlastně překonávat sebe, ale hrát ji je možno i na jednom počítači s kamarádem, nebo se sourozencem a tak mezi sebou soutěžit, neboť na dosažení co nejvyššího bodového ocenění má vliv řada atributů. I když hra není příliš dlouhá a ani přehnaně obtížná, jistě se k ní budete rádi co chvíli vracet, neboť je tak říkajíc navíc „chytlavá“.
 


 
Návody
Cheaty
Trainery
Češtiny
Wallpapery
Screenshoty
Obaly CD© 2005-13 Herní Svět (Kontakt)